در گزارش اخبار ورزشی مطرح شد:

استقلال با چشمی و یامگا بهتر می شود

استقلال با چشمی و یامگا بهتر می شود

پیشکسوت استقلال با اعلان اینکه برخی نقدها به عملکرد فنی این تیم در هفته نخست وارد است، اظهار داشت: این نقدها را می توان به پای بازی اول در لیگ برتر نوشت و استقلال با نفرات جدید خود بهتر می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال لیگ بیست و یکم را هم مثل لیگ بیستم با تیمی تازه صعود کرده به لیگ برتر در ورزشگاه آزادی آغاز کرد و توانست پیروزی با ارزشی را به دست بیاورد. نمایش آبی پوشان مقابل تیم هوادار واکنش هایی را به همراه داشت؛ برخی معتقد بودند شاگردان مجیدی باید عملکرد فنی بهتری مقابل تیم بی تجربه هوادار داشتند و برخی اعتقاد دارند که در هفته نخست پیروزی کفایت می کند. فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان نیز در اظهار نظری رسمی پس از اختتام مسابقه بیان داشت از عملکرد فنی شاگردانش در این بازی رضایت کامل ندارد.
ایوب اصغرخانی پیشکسوت باشگاه استقلال و معاون آکادمی این باشگاه در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: وقتی خود فرهاد مجیدی هم می گوید از نظر فنی تیم باید بهتر عمل می کرد، مشخص می شود که برخی نقدها به تیم وارد بوده است. البته باید این نقدها که عمدتا به عدم هماهنگی باز می گردد را گذاشت به پای هفته اول و این امید را داشت که با مرتفع شدن مشکلات، آبی پوشان هفته به هفته عملکرد بهتری داشته باشند.
کارشناس فوتبال ضمن اشاره به رسیدن روزبه چشمی و کوین یامگا به شرایط بازی تصریح کرد: بطور قطع با اضافه شدن این دو بازیکن باتجربه و توانمند شرایط تیمی استقلال به مراتب بهتر خواهد شد و به شخصه امیدوارم روند رو به رشد را هفته به هفته مشاهده کنم.
پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: حریف هفته دوم استقلال به مراتب باتجربه تر و مشکل تر از هوادار است و شاگردان مجیدی باید تلاش بیشتری مقابل ذوب آهن داشته باشند تا موفق به کسب امتیازات کامل بازی شوند. ذوب آهن در هفته اول هم نتیجه خیلی خوبی گرفت و پیروزی خارج از خانه مقابل صنعت نفت انگیزه و اعتماد به نفس این تیم را هم بالا برده است.
مربی سابق تیم های پایه آبی پوشان درباب استفاده مجیدی از تعداد قابل توجهی از بازیکنان جوان در ترکیب تیمش اظهار داشت: این خاصیت خوبی است که سرمربی استقلال دارد و تاکنون استفاده از بازیکنان جوان و مستعد هیچ تیمی را پشیمان نکرده است. در میان بازیکنان این فصل استقلال هم کم نیستند جوانانی که قابلیت ستاره شدن در آینده نزدیک را دارند و میدان دادن به این دست بازیکنان اتفاق خوبی است.


1400/08/01
10:05:03
5.0 / 5
261
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی