ادامه فصل چگونه خواهد گذشت؟

آمار خوب خارجی های استقلال

آمار خوب خارجی های استقلال

دو بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال که از بازیکنان ثابت این تیم هستند، با عملکرد خوب شان روی 8 گل این تیم تاثیر مستقیم داشتند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، کوین یامگا و رودی ژستد دو بازیکن خارجی تیم استقلال که از شروع این فصل به جمع آبی پوشان اضافه شدند، همیشه جزو نفرات ثابت این تیم در نیم فصل اول بودند و عملکرد خوب آنها موجب شد تا در نیم فصل نخست بین بهترین های تیم شان باشند.
کوین یامگا از هفته دوم به جمع آبی پوشان افزوده شد و با زدن دو گل در همان نخستین حضورش در این تیم چشم ها را خیره کرد و نوید حضور یک خارجی خوب در استقلال را داد.
یامگا به جز هفته ششم که با حکم سازمان لیگ و به سبب نقص مدارک باشگاه استقلال از حضور مقابل گل گهر منع شد، در تمام دیدارهای این تیم از ابتدا در ترکیب قرار داشته و تنها در یک دقیقه پایانی ۳ بازی از زمین خارج شده تا با میزان ۱۰۷۷ دقیقه حضور در میدان، بعد از یزدانی، مهدی پور و سلمانی چهارمین بازیکن پر کار این تیم در ۱۴ هفته بوده است.
یامگا با ۶ گل زده بهترین گلزن استقلال و دومین گلزن برتر مسابقات است، یکبار برای آبی پوشان پنالتی گرفته و یکبار هم پاس گل ارسال کرده تا در تمام آیتم های تهاجمی این تیم سهیم بوده باشد.
رودی ژستد مهاجم بنینی الاصل آبی پوشان قدری دیرتر نسبت به یامگا به جمع آبی پوشان افزوده شد و از هفته چهارم و دیدار مقابل فجر به میدان رفت.
این مهاجم هم مثل یامگا پس از اضافه شدن به استقلال به جز هفته ششم مقابل گل گهر که با حکم سازمان لیگ از حضور در بازی منع شد، در تمام دیدارها بعنوان بازیکن ثابت به میدان رفته و اغلب هم تا اختتام یا دقایق پایانی در میدان حضور داشته است.
ژستد هم با ۸۳۱ دقیقه حضور در میدان هشتمین بازیکن پر کار این تیم است و در این دقایق یک دفعه گل زده، یک پنالتی گرفته و ۲ بار هم پاس گل ارسال کرده است.
با احتساب تنها پاس گل یامگا برای ژستد بوده و این که یکی از پنالتی های گل شده یامگا توسط خودش گرفته شده بود، مشخص می شود این دو بازیکن در مجموع روی ۱۰ گل تیم شان تاثیر مستقیم داشته اند که این آماری خوب برای این دو بازیکن بشمار می رود. مخصوصاً که این آمار نشان میدهد خارجی ها روی بیش از نیمی از گل های زده این تیم تاثیر گذار بوده اند.
با این که در جدول رده بندی مقابل نام استقلال در ستون گل های زده عدد ۲۱ ثبت شده است، اما با توجه به این که ۳ گل از این ۲۱ گل با حکم کمیته انضباطی (دیدار مقابل گل گهر) به اندوخته آبی ها اضافه شده، گل های زده این تیم در زمین به عدد ۱۸ می رسد که دو بازیکن خارجی آنها روی ۱۰ گل از این ۱۸ گل تاثیر گذاری مستقیم داشته اند.

1400/10/21
23:16:39
5.0 / 5
85
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی