محرم نویدكیا:

سپاهان دفاعی بازی نمی کند

سپاهان دفاعی بازی نمی کند

اخبار ورزشی: سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصرار کرد با وجود شرایط سخت تیمش قصدی برای ارائه بازی تدافعی ندارد.



به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محرم نویدکیا ظهر یکشنبه در نشست خبری پیش از مصاف با التعاون در قالب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: متأسفانه در بازی قبل جلوی التعاون یک شکست خیلی بد داشتیم و می دانیم فردا بازی مهم و سرنوشت سازی است. این بازی می تواند به ما کمک نماید تا در ادامه شرایط خودرا بهتر نماییم و می تواند کاری کند که مشکلات زیادی برای ادامه کار به وجود آید.
وی اضافه کرد: فردا باید با نظم و باهوش بازی نماییم، تعاون نتایج خوبی گفته و قابل احترام است، اما بازی فردا برای ما مهمست و باید بازی خوبی انجام دهیم. دو شکست پشت سر هم بچه ها را اذیت کرد اما همه مصمم و سرحال هستند و همه تلاش خودرا برای ارائه یک بازی خوب انجام می دهند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: امیدوار هستم بازیکنان در ضمن بازی احساساتی نشوند و با همان سبک همیشگی و بانظم باشند تا به نتیجه دلخواه برسیم، برای من همیشه حفظ نظم تیمی مهم بودی است که در بعضی بازی ها با این اتفاقات نظم ما از دست می رود.
بازی آخر را نمی توان قضاوت کرد
وی افزود: ما همیشه کوشیدیم بازی خوب و مالکانه و گردش توپ انجام دهیم و طبیعی است که در این بازی موقعیت های خوبی ایجاد نماییم و بتوانیم در صحنه های مختلف به دروازه رقیب نزدیک شویم، بازی اول این امر انجام شد و مهاجمان از موقعیت های استفاده کردند.
نویدکیا اشاره کرد: بازی آخر را نمی توان قضاوت کرد برای اینکه بازیکنان تحت فشار اخراج بودند، فقط بازی دوم است که بازیکنان نتوانستند از فرصت های به وجود آمده روی دروازه حریف استفاده کنند. شکی ندارم که بازیکنان تمام تلاش خودرا برای تیم می کنند و اگر مقداری باهوش باشیم می توانیم امتیازات مهمی برای تیم کسب نماییم.
وی اظهار داشت: ما روشی که همیشه در این دو سال داشتیم اجرا می کنم، در طول این مدت به ساختار هجومی توجه ویژه شده و تهاجمی بازی کردیم البته این طور نبوده که به دفاع توجه نکنیم، البته باید کمی خوش شانس باشیم اما دفاعی بازی نمی نماییم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اشاره کرد: مصدومی برای بازی فردا نداریم و فقط بازیکن اخراجی بازی قبل محروم است، جدا از اخراج عملکرد دفاعی تیم ما خوب بوده است و این از اتفاقات مثبت تیم ماست.


منبع:

1401/01/29
08:42:34
5.0 / 5
194
تگهای خبر: بازیكن , تیم , تیم فوتبال , حریف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی