رقابت های بین المللی كشتی ایتالیا؛

کسب یک طلا و یک برنز در پیکارهای هفت وزن نخست

کسب یک طلا و یک برنز در پیکارهای هفت وزن نخست

به گزارش اخبار ورزشی مسابقات ۷ وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام متئو پلیکونه ایتالیا در حالی برگزار شد که نمایندگان ایران موفق به کسب دو مدال طلا و برنز شدند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، رقابت های بین المللی کشتی جام متئو پلیکونه بعنوان سومین مسابقات بین المللی رنکینگ اتحادیه جهانی از روز گذشته با برگزاری مسابقات ۷ وزن نخست کشتی فرنگی در شهر رُم ایتالیا شروع شد که نمایندگان کشورمان در روز نخست این مسابقات به یک مدال طلا و یک مدال برنز دست پیدا کردند.
نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۳ نفر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد حسینوند پناهی در کشتی نخست با نتیجه ۱۱ بر ۷ فلورین تیتا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب ماکس نوری از آمریکا شد اما با عنایت به شکست این کشتی گیر آمریکایی مقابل کشتی گیر کشور رومانی، حسینوند با عنایت به کسب امتیاز فنی بیشتر، صاحب مدال طلا شد.
در وزن ۶۷ کیلوگرم سجاد ایمن طلب در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب تیگران گالوستیان از فرانسه شد و با عنایت به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. محمدجواد رضایی دیگر نماینده کشورمان در این وزن بعد از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مقابل حسرت جعفراف از آذربایجان با نتیجه ۸ بر ۳ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۲ نیکلاس اوهلن از سوئد را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.
در وزن ۸۷ کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر مهمتالی کوجوک عثمان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکس کسیدیس از سوئد با نتیجه ۹ بر ۷ شکست خورد. و با عنایت به راه نیافتن این کشتی گیر به دیدار فینال، نوری از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر ایگور آلوز دیگو از برزیل را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا با نتیجه ۱ بر ۱ مغلوب شد و با عنایت به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به دیدار رده بندی رفت. بالی در این دیدار در مصاف با الکس زوکه از مجارستان با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب و پنجم شد.
امروز و در رقابت های سه وزن دوم ۲ نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود می روند که قرعه آنها به شرح زیر است:
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، امین کاویانی نژاد بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف اولافسون از سوئد می رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم که رقابت ها با شرکت ۸ کشتی گیر برگزار می شود، رسول گرمسیری در دور نخست به مصاف کاتاراگا از مولداوی می رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان وودس از آمریکا و مافه زولی از ایتالیا مبارزه خواهد نمود.

1401/04/02
11:08:01
5.0 / 5
233
تگهای خبر: پیروزی , حریف , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی