ابهام در تمدید قرارداد؛

چرخش فدراسیون تیروکمان در همکاری بامربی خارجی

چرخش فدراسیون تیروکمان در همکاری بامربی خارجی

اخبار ورزشی: به گزارش اخبار ورزشی، با اتمام مرحله اول قرارداد همکاری فدراسیون تیروکمان با مربی کره ای، این فدراسیون تحت تأثیر برخی مسائل، شرایط جدیدی برای تمدید قرارداد پیشنهاد داده که انجام آنرا مبهم کرده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، جذب مربی خارجی مهم ترین اقدامی بود که فدراسیون تیروکمان سال قبل در ارتباط با تیم های ملی کامپوند و ریکرو و بهبود شرایط و تسریع روند برای دست یابی به اهداف کوتاه مدت و دراز مدت این تیم ها انجام داد.
این اقدام اما به خاطر تغییر برخی شرایط که برخواسته از مسائل مالی و تنگاهای در رابطه با آن می باشد، در میانه راه دستخوش تغییراتی شده که چه بسا سبب نصف و نیمه ماندن آن بشود.
«هونگ سو هو» مربی کره ای است که از آغاز مهرماه به صورت رسمی بعنوان سرمربی تیم ملی تیروکمان در ایران شروع به کار کرد. قرار داد همکاری این مربی کره ای و فدراسیون ایران تا پایان بازی های المپیک ۲۰۲۴ بود اما در عین حال قرارداد کوتاه مدتی هم میان طرفین منعقد گردید که اعتبار آن تا پایان اسفندماه سال ۱۴۰۱ بود.
این قراردادکوتاه مدت در شرایطی به پایان رسید که مهم ترین برنامه پیشبینی شده برای آن به سرانجام نرسید و همین مساله جرقه تغییر شرایط برای ادامه همکاری را باعث شد.

مرحله نخست قرارداد همکاری «هونگ سونگ هو» با فدراسیون تیروکمان در شرایطی به پایان رسید که تمدید آن در هاله ای از ابهام قرار دارد
قرار بود ملی پوشان ریکرو و کامپوند اسفندماه در اولین مرحله کاپ آسیا شرکت کنند؛ این اعزام بعنوان نخستین برنامه مرزی از زمان حضور سرمربی کره ای در ایران، مصوب شده بود تا این گونه هم وضعیت کماندارن پس از چندماه تمرین زیر نظر «هونگ سونگ هو» مشخص شود و هم وضعیت کارنامه کاری این مربی در اولین مرحله همکاری مورد ارزیابی قرار بگیرد.
با وجود همه پیگیری ها و رایزنی ها اما این اعزام در نهایت به خاطر مسائل مالی منتفی شد و این گونه قرارداد کوتاه مدت در میان «هونگ سونگ هو» و فدراسیون تیروکمان بدون حضور درهیچ رویدادی به پایان رسید.
مشکلات مالی که فدراسیون تیروکمان این روزها درگیر آن است اما تنها به لغو حضور در کاپ آسیا منجر نشده است چونکه شرایط ادامه همکاری با مربی کره ای را هم تغییر داده است تا آنجایی که فدراسیون به وی پیشنهاد ادامه همکاری تا پایان بازی های آسیایی – به جای بازی های المپیک- را مطرح کرده است.
این پیشنهاد خیلی مورد استقبال مربی کره ای قرار نگرفته طوریکه بدون پاسخ دقیق و شفاف به آن تصمیم به ترک ایران گرفته است. او امروز (سه شنبه اول فروردین ماه) به کره جنوبی بازگشت با این وعده که پیشنهاد جدید فدراسیون ایران را بررسی نموده و نهایت تا دو سه هفته بعد، پاسخ خویش را اعلام نماید.


منبع:

1402/01/01
15:18:14
5.0 / 5
171
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی