پاكوخمز:

راه بازگشتی برای کاوه رضایی وجود نداشت

راه بازگشتی برای کاوه رضایی وجود نداشت

به گزارش اخبار ورزشی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز اظهار داشت: بحث حضورم در تیم ملی ایران شایعه بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در رابطه با شایعات پیرامونش در خصوص حضور در اسپورتینگ خیخون اسپانیا و سرمربیگری تیم ملی ایران اظهار داشت: من نمی توانم همه شایعاتی که در رابطه با من هست را تأیید کنم. حتی شایعه بود من سرمربی تیم ملی ایران شوم اما من قرار نیست در رابطه با تمام شایعات صحبت کنم. اینها شایعات هستند. تنها حقیقت اینست من تنها سرمربی تراکتور هستم. نمی توانیم وابسته به شایعات باشیم. برخی از آنها هم دروغ هستند.
سرمربی تراکتور تبریز در ادامه راجع به این که آیا صحبتی در رابطه با حضورش بعنوان سرمربی تیم ملی ایران مطرح شده بود تصریح کرد: نه؛ من فکر می کنم انتخابی که تیم ملی ایران انجام داد، انتخاب خوبی است. انتخاب هوشمندانه ای انجام شد. از سرمربی جدید تیم ملی (امیر قلعه نویی) بابت انتخاب بازیکن از تراکتور تشکر می کنم. نکته مثبتی برای تیم ما بود. ما دوست داریم بعنوان سرمربی تراکتور که در اردوی بعدی بازیکنان بیشتری دعوت شوند. من برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت دارم.
خمز در رابطه با جدایی کاوه رضایی در نیم فصل از تراکتور خاطرنشان کرد: کاوه رضایی رفت و هیچ اتفاقی هم نیفتاد. من دوست داشتم بماند اما خودش تصمیم گرفت برود. قراردادش اجازه می داد در نیم فصل برود او هم تصمیم گرفت برود. زمانی هم که تصمیم گرفت برود دیگر راه برگشتی وجود نداشت.
وی در تمجید از عملکرد مطلوب رضا اسدی با عنایت به تغییر پستش تصریح کرد: واقعاً رضا اسدی هر جا بخواهد می تواند بازی کند ولی با عنایت به سیستم بازی خودمان بهترین جایی که می تواند باشد فوروارد است. این به خاطر گلزنی نیست بلکه به خاطر تیم و تأثیرگذاری اش است.
سرمربی تراکتور در رابطه با جلسه باشگاه با او وآلوز برای حل مشکلات به وجود آمده تصریح کرد: با آلوز جلسه داشتیم. خروجی جلسه خصوصی باید خصوصی بماند. هواداران اصلاً نباید هیچ گونه نگرانی داشته باشند.


منبع:

1402/01/12
19:24:00
5.0 / 5
219
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پورت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی