دعوت زهرا نعمتی و روسای فدراسیون های ورزشی از مردم برای شرکت در انتخابات

دعوت زهرا نعمتی و روسای فدراسیون های ورزشی از مردم برای شرکت در انتخابات

اخبار ورزشی: روسای فدراسیون های ورزشی و قهرمان 3 دوره پارالمپیک از مردم و جامعه ورزش جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه 15 تیر دعوت به عمل آورد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا، مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر صورت می گیرد. ورزشکاران و روسای فدراسیون های ورزشی از مردم و جامعه ورزش برای حضور پرشور در انتخابات دعوت نمودند.

* دعوت شعبانی بهار رییس فدراسیون تیراندازی با کمان جهت شرکت در انتخابات

غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیراندازی با کمان به مناسبت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری از جامعه ورزش کشور دعوت کرد در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک امر ضروری و شرعی شرکت نمایند.

وی ادامه داد: بدون تردید، مشارکت حداکثری و حضور همه جانبه آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران در دور دوم انتخابات، تأثیر شگرفی در پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی، تحقق ایران قوی و آبادتر خواهد داشت.

قطعا جامعه بزرگ ورزش کشور و خانواده فدراسیون تیراندازی با کمان مثل همیشه و در کنار مردم غیور ایران اسلامی روز جمعه با حضور خود در انتخابات بار دیگر حماسه آفرینی کرده و در تعیین آینده خود مشارکت خواهند کرد.

* دعوت امیررضا قربانی عضو تیم ملی تکواندو جهت شرکت در انتخابات

امیررضا قربانی عضو تیم ملی تکواندو از مردم و جامعه ورزش جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد.

* دعوت محمد کاظمیان رییس فدراسیون سوارکاری جهت شرکت در انتخابات

محمد کاظمیان رئیس فدراسیون سوار کاری مردم و جامعه ورزش را جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیر دعوت کرد و اظهار داشت: با حضور در مرحله دوم انتخاب ریاست جمهوری با اتحاد و همدلی برای ایرانی پویا و پیشرفته هم قسم شویم.

وی اظهار داشت: انتخابات یک فرصت برای تعیین سرنوشت سیاسی کشور توسط عموم مردم است، بدین سبب این فرصت را مغتنم شمرده، هم قسم شده با حضور پای صندوق های رای و با انتخابی آگاهانه و خردمندانه سرنوشت ایران عزیز را به زیبایی تعیین نماییم. تا درآینده، تاریخ نگاران از مردمانی با فرهنگی غنی و سرافراز یاد کنند که اتحاد و همدلی پیشه کرده و با قدمهای استوار، کشورشان ایران بزرگ را مقتدرانه به سمت رشد، توسعه و پیشرفت هدایت کردند. روز جمعه ۱۵ تیر برای ایرانی آباد و سربلند رای می دهیم.

* دعوت مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت جهت شرکت در انتخابات

مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت ز جامعه ورزش برای حضور پرشور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد و اضافه کرد: حضور حماسی و یکپارچه آحاد ملت شریف ایران خصوصا جامعه ورزشی کشورمان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری با احترام به هر نوع گرایش فکری، حزبی و سلیقه ای نشان دهنده عمق وحدت، اعتقاد و همدلی تک تک ما نسبت به سرنوشت و آینده ای درخشان تر برای ایران عزیزمان است. امید است همچون گذشته با حضور میلیونی خود در پای صندوق های رأی بار دیگر اقتدار و همبستگی خودرا با انتخاب فرد اصلح به جهانیان نشان دهیم.

* دعوت محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس جهت شرکت در انتخابات

محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس و مربی تیم ملی جوانان از مردم و فوتبالیست های کشور جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و اظهار داشت: فردا جمعه ۱۵ تیر مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری را پیش رو داریم، هر کسی یک حق رای را دارد و از این حق برای خودش و کشورش استفاده نماید و کسی که می تواند در روند موفقیت کشور موثر باشد انتخاب نماید. معتقدم باید فردی را برگزید که ادامه دهنده مسیر شهید بزرگوار آیت الله رئیسی باشد و خستگی ناپذیری را در عملکرد خود داشته باشد و هر اتفاقی که می افتد در مصلحت مملکت باشد.

* دعوت محمد گنجی نژاد قهرمان ووشو جهان جهت شرکت در انتخابات

محمد گنجی نژاد دارنده مدال طلای جهانی ووشو در بخش تالو از مردم و جامعه ورزش جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و اظهار داشت: خداوند متعال، سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر این که خودشان، سرنوشتشان را تغییر دهند بدین سبب اگر بدنبال رشد و پیشرفت کشور هستیم و از شرایط فعلی رضایت کامل نداریم باید در انتخابات شرکت نماییم.

وی اضافه کرد: باید فردی را به عنوان رییس جمهور انتخاب نماییم که مطابق نظر رهبر معظم انقلاب در سیاست داخلی و خارجی عمل کرده و با بوجودآوردن امید به جوانان و نسل های آینده، مشکلات کشور را به سمت بهبود سوق دهد و رشد و شکوفایی را هر روز در کشور شاهد باشیم.

گنجی نژاد دارنده مدال طلای ووشوی جهان اظهار داشت: مشارکت حداکثری به مفهوم این است که مردم ایران همچنان پای آرمان های انقلاب هستند و می توانند اتحاد خودرا به نمایش بگذارند تا از سو استفاده ها و جولان دروغ گویان جلوگیری نمایند.

* دعوت زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک توکیو در رشته تیروکمان جهت شرکت در انتخابات

زهرا نعمتی قهرمان سه دوره پارالمپیک و پرچمدار المپیک ریو و پرچمدار پارالمپیک توکیو در رشته پاراتیروکمان از مردم جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد و اظهار داشت: وظیفه خود می دانم که در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کنم برای اینکه این دفعه یک انتخاب شایسته می تواند در آینده کشورمان تاثیر به سزایی داشته باشد. می خواهم از تمام ایرانیان که قلبشان برای آینده کشور می تپد در مرحله دوم انتخابات مشارکت داشته باشند و نظر خودرا اعلام کنند برای اینکه نظر تک تک شما خیلی می تواند در انتخاب درست موثر باشد.

منبع:

1403/04/15
10:59:53
5.0 / 5
7211
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , بدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی