سنگ بزرگ مانع بازگشت دوباره؛

آخرین وضعیت مذاکرات پرسپولیس با علی علیپور و یک مشکل بزرگ

آخرین وضعیت مذاکرات پرسپولیس با علی علیپور و یک مشکل بزرگ

اخبار ورزشی: آقای گل پیشین لیگ برتر فوتبال کشور می خواهد پیراهن پرسپولیس را در بازگشت به این رقابت ها بر تن کند اما به توافق مالی نزدیک نیست!به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس می خواهد در هفته پیش رو قرارداد بازیکنان اصلی فصل گذشته خودرا تمدید کند تا با اطمینان خاطر نسبت به فهرست بازیکنان موجود خود سراغ گزینه های خرید در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش رو برود.
در این بین علی علیپور مهاجم فصل گذشته ژیل ویسنته پرتغال در راه بازگشت به لیگ برتر ایران پیشنهادهای مختلفی را دریافت کرد اما عملکرد موفق وی در دوره قبلی حضورش در ایران با پیراهن پرسپولیس سبب شده تا این بازیکن دنبال راه حل برای بازگشت به جمع سرخپوشان باشد.
از این رو حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس پای میز مذاکره با او نشست تا شرایط او را برای عقد قرارداد دو ساله بررسی کند. پیشنهاد مالی علیپور به پرسپولیس فاصله بسیاری با سقف قرارداد مد نظر باشگاه داشت تا بادامکی خواهان تخفیف علیپور شود.
او نیز بعد از بررسی های شخصی تصمیم گرفت تخفیف قابل توجهی به پرسپولیس بدهد اما باز هم نسبت به سقف قرارداد تعیین شده این باشگاه اختلاف دارد و پرسپولیس حاضر نیست برای رعایت انضباط مالی رختکن تیم مبلغی فراتر از سایر نفرات بدهد.
حال باید دید آیا درخواست های باردیگر پرسپولیس برای دریافت تخفیف از این مهاجم کارساز خواهد شد یا او به یکی از تیم های رقیب می پیوندد.


منبع:

1403/04/16
11:27:27
5.0 / 5
116
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی