نظر بردیف درباره افت سردار آزمون

نظر بردیف درباره افت سردار آزمون

اخبار ورزشی: سرمربی روبین كازان عنوان نمود سردار آزمون در جام جهانی روسیه خودش را اثبات خواهد نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین، قربان بردیف سرمربی روبین كازان به پشتیبانی از مهاجم ایرانی خود پرداخت. قربان بردیف درباره این سوال كه دلیل افت آزمون را چه می داند، افزود: واقعا برای آزمون خیلی سخت است تا با فشارهای موجود كنار بیاد. باشگاه های زیادی خواستار او هستند. آرسنال و سلتیك پیشنهاد دادند. اورتون با مالك ایرانی خود به سراغ من آمد تا مذاكره كند. بارها با پدر آزمون درباره انتقال او صحبت كردند. توجه خیلی زیادی به او می گردد و خدا را شكر می كنم كه خود سردار بازیكن با تجربه ای است.
وی ادامه داد: او یك فصل در روبین كازان ستاره بود، ولی در این فصل افت داشت. این فصل در بازی با لوكوموتیو همان بازیكنی بود كه می خواستم. البته این را هم بگویم كه برای یك مهاجم شانس خیلی مهم است. او بد شانسی هم آورد. شاید یك سری رفتار غیرحرفه ای سبب شد خودش را در این فصل نشان ندهد. من به خود او هم این مساله را گفتم. ما او را مجانی برای سه سال به خدمت گرفتیم.
سرمربی روبین كازان در پاسخ به این سوال كه چه انتظاری از آزمون در آینده دارد، اظهار داشت: من فكر می كنم وی در جام جهانی خویش را اثبات كند. من شك ندارم كه آزمون به باشگاه بزرگی خواهد رفت. فقط نباید این مرحل برای او خیلی سریع اتفاق بیفتد. من از توانمندی های این بازیكن به خوبی آگاه هستم و مطمئن هستم وی در آینده به بازیكن بزرگ تری تبدیل خواهد شد.

256 41


1396/10/30
14:52:20
5.0 / 5
4809
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی