رامین رضاییان:

مراكش تیم قدرتمندی دارد، امكانات باشگاه های ایران ضعیف است

مراكش تیم قدرتمندی دارد، امكانات باشگاه های ایران ضعیف است

اخبار ورزشی: بازیكن تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: بازیكنان مراكشی خوبی را می بینم كه بسیار قدرتمند و تنومند هستند. باید از تیم ملی ایران حمایت شود تا در جام جهانی نتیجه بگیریم.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، رامین رضاییان كه از سه شنبه به تیم ملی فوتبال اضافه شده و در دو روز گذشته زیر نظر كادر فنی تیم ملی تمرین خویش را انجام داده درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: پس از اینكه از بلژیك به ایران رسیدم در مركز پك حاضر شدم تا تمرینات خودم را در اینجا انجام بدهم. نكته ای كه برای من خیلی جالب توجه بود به تغییراتی برمی گشت كه در پك بوجود آمده است. امكاناتی كه به این مركز اضافه شده بسیار عالی و حرفه ای است و كمك زیادی به آماده سازی بازیكنان می كند. باید از فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی كه بعنوان نفر اول كادر فنی چنین امكاناتی را در اختیار تیم ملی و بازیكنان قراردادند تشكر كنم..
وی با اشاره به امكاناتی كه در تیم ها و باشگاه های اروپایی برای بازیكنان فراهم است، اظهار نمود: درباره همه كشورهای اروپایی نمی توانم صحبت كنم چون آنجا را از نزدیك ندیده ام اما آنچه در پك برای بازیكنان تیم ملی فراهم شده، با آنچه در بیشتر باشگاه های بلژیكی وجود دارد برابری می كند و حتی می گردد گفت این امكانات بهتر هم هست. من از امكانات باشگاه بروژ بعنوان تیم نخست بلژیك خبر ندارم اما می توانم این را با اطمینان بگویم امكاناتی كه برای تیم ملی در پك فراهم شده از اغلب باشگاه های بلژیكی بهتر است. فكر می كنم این امكانات تماما آن چیزی است كه بیشتر باشگاه های اروپایی دارند و پایه و اساس آماده سازی تیم هاست. مطمئن باشید این امكانات برای تیم ملی و آینده فوتبال ایران خیلی خوب و كاربردی خواهد بود و ما هم می توانیم با استفاده از این امكانات بهتر آماده حضور در جام جهانی شویم.
رضاییان همینطور به كادر فنی و پزشكی تیم ملی اشاره نمود و اظهار داشت: من بعنوان یك بازیكن وظیفه دارم كه از كادر تیم ملی شامل اعضای فنی و تیم پزشكی و ماسورها تشكر كنم كه خیلی برای بازیكنان زحمت می كشند. در تیم های ملی دنیا وقتی بازیكنی در باشگاهش مصدوم می شود، نیاز نیست كه بازیكن به تیم ملی بیاید و امكانات تیم های باشگاهی به آنها اجازه می دهد كه بازیكن مصدوم را درمان كنند. اما در ایران به علت اینكه تیم های باشگاهی امكانات كامل را در اختیار ندارند، بازیكنان مصدوم می توانند با استفاده از امكاناتی كه برای تیم ملی فراهم شده طول درمان كمتری را پشت سر بگذارند و این هم به سود بازیكن است و هم به سود باشگاه. خیلی ها از دور می بینند و قضاوت می كنند اما اگر از داخل كار را نگاه كنند متوجه زحمتی كه كادر تیم ملی می كشد، می شوند. طبیعی است كه ما كنار یكدیگر می توانیم تیم شویم.
او درباره رقبای ایران در جام جهانی با اشاره به تیم ملی مراكش اظهار داشت: مراكش بازیكنان خیلی خوبی دارد. در همین فصل گذشته خیلی از بازیكنان مراكشی در لیگ بلژیك بازی می كردند؛ بازیكنانی قدرتمند و تنومند. من بازی های تیم مراكش با بازیكنان داخلی اش را در جام ملتهای آفریقای اخیر تماشا كردم و با خودم گفتم وقتی اینها تیم دوم مراكش هستند، حتما تیم نخست مراكش با بازیكنانی كه در بهترین لیگهای اروپایی بازی می كنند بسیار قدرتمندتر است. این نشان داده است كه ما در بازی اول اصلا كار آسانی نداریم. باید خیلی كار نماییم تا بتوانیم نمایش خوب و قدرتمندی را در روسیه از خود عرضه نماییم.
رضاییان با اشاره به اینكه باید از تیم ملی و كادرش حمایت كرد، اظهار داشت: هفت سال به این كادر اعتماد شده و این اعتماد هم ثمربخش بوده. امیدوارم این اعتماد كماكان ادامه دار باشد و بتوانیم تیم قدرتمندی را راهی جام جهانی نماییم. این همان تیم ملی است، كه همه می گویند دوستش داریم. ازاین رو الان وقت پشتیبانی از تیم ملی بعنوان تیم برتر آسیاست تا به امید خدا بتواند در جام جهانی هم عملكرد مناسبی از خود ارائه نماید.
مدافع ملی پوش كشورمان با اشاره به نظم موجود در تیم ملی اظهار داشت: ما در این چند سال تیم بسیار منظمی داشته ایم و كسی به خودش اجازه نداده كه در این تیم بی انضباطی به وجود بیاورد. من خودم در این چند سال هیچ بی نظمی در تیم ملی ندیدم اما بر عكسش در تیم های باشگاهی یا حتی در بلژیك دیده ام و این سبب افتخار است كه چنین تیم منظم و یكدستی داریم.

1396/12/24
17:41:38
5.0 / 5
4350
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی