شفر سه آبی پوش را نمی خواهد، ستاره جوان جنجالی در فهرست سیاه

شفر سه آبی پوش را نمی خواهد، ستاره جوان جنجالی در فهرست سیاه

اخبار ورزشی: وینفرد شفر سرمربی استقلال لیست خروجی بازیكنان تیم خویش را به مسئولان این باشگاه اعلام نموده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ وینفرد شفر، همان گونه كه مسئولان استقلال گفته اند، لیست شفاهی خویش را به باشگاه گفته تا در صورت تمدید قراردادش، سریعاً بازیكنان مورد نظرش را جذب كنند. در این بین شایعاتی درباره وضعیت چند بازیكن هم شنیده می گردد.
ظاهراً نخستین بازیكنی كه قراردادش فسخ می شود، میلاد زكی پور است. این بازیكن با آبی ها قرارداد دارد ولی این روزها مصدوم است و نمی تواند بازی كند. شفر گویا از كیفیت این بازیكن اصلاً راضی نیست و می خواهد او را كنار بگذارد. شایعات از آن حكایت دارد كه شفر حتی به دنبال چند مدافع چپ است و اساساً در این پست بازیكن می آورد.
شایعه داغ دیگر درباره وضعیت مهدی قائدی است. آنچه در ظاهر دیده می شود، این است كه او نمی تواند حالاحالاها بازی كند. علاوه بر مشكل جسمانی، او دادگاهی شده و باید به خاطر تصادف اخیر مقابل قانون پاسخگو باشد. البته وكیل این بازیكن كه یك خانم است، تلاش كرده تا ثابت كند مهدی پشت فرمان نبوده ولی تا این لحظه ناكام مانده است. طبق كروكی اولیه پلیس، قائدی پشت فرمان بوده و اگر این مسئله اساساً ثابت شود این بازیكن محكومیت سنگینی خواهد داشت و در آن صورت بازگشت دوباره اش به میادین، با تأخیر زیادی مواجه می گردد. با عنایت به این مشكلات شنیده می گردد احتمالاً قائدی در فهرست استقلال برای فصل بعد نیست. شفر دوست دارد تیمش در آرامش باشد ولی قائدی از زمان حضور او سه بار این آرامش را به هم زد و سبب حاشیه سازی برای استقلالی ها شد.
بازیكن سومی كه شایعات داغی درباره اش شنیده می شود، بویان است. او اخیرا به جمع آبی ها ملحق شده ولی به هیچ وجه كارایی نداشته است. این بازیكن در همان بدو ورود مصدوم گردید و شایعاتی هم درباره چگونگی خریدش به گوش می رسید. شفر تصمیم گرفته این بازیكن را هم از لیست تیمش حذف كند تا جا برای جذب یك خارجی دیگر باز شود.

256 43


1396/12/29
09:38:04
5.0 / 5
4465
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی