روایتی از جواد نكونام در همان ساعت اول مربی شدن در نساجی!

روایتی از جواد نكونام در همان ساعت اول مربی شدن در نساجی!

اخبار ورزشی: جواد نكونام در همان لحظه ابتدایی در اختیار گرفتن تیمش در قائمشهر قراری با بازیكنانش گذاشت كه حاصلش می شد این صعود!به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ آوردن نساجی در فاصله 9 هفته به آخر لیگ یك كار دشواری بود. بخصوص كه 9 امتیاز با صدر جدول فاصله داشتند، كار دشواری بود كه شاید حتی مدیران نساجی هم باورشان نمی شد. این عدم اطمینان را می شد در جلسه معارفه جواد نكونام به وضوح دید. جایی كه مالك باشگاه اظهار داشت: «ما با او قرارداد یك فصل و نیمه بسته ایم تا حتما در انتها این قرارداد در لیگ برتر باشیم.»
همان روز اما نكونام و تیم فنی اش نشان دادند دنبال وقت گذراندن در لیگ یك نیستند. او همان روز بازیكنانش را در رختكن نگه داشت و پس از رفتن مسئولان تیم با لحنی قاطع اظهار داشت: «بیایید عهد ببندیم كه می رویم لیگ برتر. هر كسی فكر می كند می ترسد و باور ندارد به لیگ برتر می رویم، همین حالا برود باشگاه و قراردادش را فسخ كند. »
این عهد و این اعتماد سبب شد تا آنها با تمام وجود بازی كنند. طوری بازی كنند كه در كنار حمایت مردم عاشق فوتبال قائمشهر، چاره ای غیر از صعود به لیگ برتر نداشته باشند.4141

1397/02/10
14:43:01
5.0 / 5
5294
تگهای خبر: باشگاه , تیم , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی