كاراته قهرمانی رده های سنی آسیا؛

آخر كار پسران ایران با دو نقره و دو برنز

آخر كار پسران ایران با دو نقره و دو برنز

اخبار ورزشی: پرونده تیم كاراته جوانان ایران در بخش پسران با دو نقره و دو برنز در هفدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا بسته شد.به گزارش خبرنگارمهر، این دوره از مسابقات با حضور ۳۸۵ كاراته كا از ۲۵ كشور به میزبانی ژاپن در اوكنیاوا جریان دارد. در ادامه این مسابقات و در مبارزات رده سنی جوانان تیم پسران كشورمان موفق به كسب ۲ مدال نقره توسط نوید محمدی و ابوالفضل میرزایی و ۲ برنز توسط علیرضا فرجی و علیرضا حیدری شد.
در وزن ۶۸- كیلوگرم، ابوالفضل میرزایی در نخستین دیدار پس ازتساوی صفر بر صفر مقابل چانی هورن از كامبوج با رای داور برنده تاتامی شد در دومین دیدار ۴ بر ۳ یودا دی از اندونزی را شكست داد. سپس ابوالفضل میرزایی ۹ بر صفر اویو نورلانبك از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی موفق شد ۵ بر صفر تك لیونگ از ماكائو را مغلوب كند و فینالیست شود. وی در فینال مقابل منصور باتیرگالی از قزاقستان نتیجه را واگذار كرد. در این دیدار حریف قزاقستانی با استفاده از قانون سنشو بعد از كسب نتیجه ۵ بر ۵ برنده میدان شد.

در وزن ۷۶+ كیلوگرم، نوید محمدی ابتدا ۳ بر ۲ علی اسماعیل از اردن را برد. سپس با نتیجه ۸ بر صفر پاندیتا جی ال از سریلانكا را مغلوب كرد و در ادامه ۶ بر صفر شاخژوجان بویموخامدوف از ازبكستان را شكست داد.
محمدی در مبارزه فینال مقابل عمر الازمی از عربستان ۵ بر یك مغلوب شد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

در وزن ۵۵-كیلوگرم، علیرضا حیدری در مبارزه نخست بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل للی شی از چین در هانتی برنده میدان شد. در ادامه ۲ بر صفر از ارسیال محمد از اندونزی شكست خورد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد.
وی در این گروه ابتدا ۳ بر ۲دراو پاندی از هند را برد و در دیدار رده بندی بعد از تساوی ۳ بر ۳ مقابل بیرجای شریتشای از نپال با رای داور برنده تاتامی شد و صاحب مدال برنز این وزن گردید.

در وزن ۶۱- كیلوگرم، علیرضا فرجی ۲ بر صفر محمد الاسیری از عربستان را با شكست بدرقه كرد. در ادامه ۴ بر یك مقابل عبدالله حمد از اردن باخت تا به گروه شانس مجدد راه یابد.
وی در این گروه ابتدا ۸ بر صفر یائو چو از چین تایپه را شكست داد و در ادامه ۳ بر ۲حلیم آرلندی از اندونزی را برد و مدال برنز را از آن خود كرد.

در وزن ۷۶- كیلوگرم، حسین كابلی ابتدا موفق شد ۷ بر ۵ پرابو بارات از مالزی را شكست دهد. سپس ۴ بر یك مغلوب عاریف فادیلا از اندونزی شد و با شكست كاراته كا اندونزیایی در مرحله بعد، كابلی هم از دور رقابتها كنار رفت.

1397/02/22
18:45:32
5.0 / 5
4617
تگهای خبر: تساوی , رقابت , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی