جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛

فروش بلیت ۱۵ هزار تومانی رقابت های جام جهانی در ورزشگاه آزادی

فروش بلیت ۱۵ هزار تومانی رقابت های جام جهانی در ورزشگاه آزادی

اخبار ورزشی: ورزشگاه آزادی در نظر دارد در صورت دریافت مجوز، رقابت های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ را به نمایش بگذارد كه بلیت های ۱۵ هزار تومانی برای این رویداد در نظر گرفته شده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، همزمان با شروع رقابت های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقرر است این بازی ها همانطور كه در سینماها به نمایش در می آید در ورزشگاه آزادی هم نمایش داده شود و به دستور ناصر محمودی فرد مدیر مجموعه ورزشی آزادی، زیر ساخت های لازم برای نمایش بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه بزرگ آزادی فراهم گشته است.
قرار است زیرساخت های این اقدام به گونه ای فراهم گردد كه علاقه مندان این دفعه بتوانند با خانواده های خود به روزشگاه آزادی بروند.
فروش بلیت های ورزشگاه آزادی هم زیر نظر سایت سینماتیكت خواهد بود و در صورت قطعی شدن و دریافت مجوزها برای این اتفاق بلیت ها به قیمت ۱۵ هزارتومان به فروش می رسد.
با موافقت برای این اقدام ورزشگاه آزادی به مدت یك ماه بازی های جام جهانی را پخش خواهد نمود و در هر روز یك بازی نمایش داده خواهد شد. روزهایی كه چند بازی به صورت همزمان برگزار گردد هم یك بازی برای پخش انتخاب می گردد.

1397/03/23
17:16:17
5.0 / 5
5314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی