مهدی پاشازاده در گفتگو با مهر:

فوتبال ایران از آسیا عبور كرد، فرصت را برای جام ملتها از دست ندهیم

فوتبال ایران از آسیا عبور كرد، فرصت را برای جام ملتها از دست ندهیم

اخبار ورزشی: ملی پوش سابق كشورمان اظهار داشت: بچه های ما ثابت كردند كه فوتبال ایران از آسیا عبور كرد و حالا می توانیم تن به تن تیم های بزرگ و پر ستاره دنیا بزنیم.مهدی پاشازاده در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد حضور تیم ملی ایران در جام جهانی تصریح كرد: این بهترین عملكرد ایران در جام جهانی بود. نه به علت امتیازاتی كه به دست آورد كه این امتیازات هم در این مورد تاثیر گذار بود، اما منظور من به عملكرد قابل دفاع تیم ملی در مقابله با سه تیم خوب دنیاست.
ملی پوش سابق كشورمان اظهار داشت: با قهرمانان اروپا، آفریقا و قهرمان سابق جهان همگروه بودیم و در حالیكه شاید دنیا فكر می كرد تیم ما زنگ تفریح این گروه باشد، اما نه تنها این گونه نشد بلكه تیم ما عملكردی تحسین برانگیز داشت. ملی پوشان كشورمان كاری كردند كه به تیمی محبوب در جام جهانی تبدیل شدند. بی اغراق باید بگویم كه ما بهترین عملكرد را در میان ۴ تیم حاضر در گروه مرگ داشتیم.
وی خاطرنشان ساخت: عرضه فوتبالی پا به پا با تیم هایی نظیر اسپانیا و پرتغال نشان از ارتقای سطح فوتبال ملی ما می دهد. به جرات می توانم بگویم سطح فوتبال ایران از آسیا عبور كرده و من امیدوارم كه این روند حفظ شود تا آنجایی كه موفقیت های جهانی هم برای فوتبال ایران به ارمغان بیاید.
پاشازاده خاطرنشان كرد: حالا كه جام جهانی به آخر رسیده نباید افسوس آن را خورد و تنها باید از اتفاقات آن درس گرفت و تجربه اندوزی كرد. ما باید از این بازی ها درس بگیریم و با به كار بردن آن در جام ملتها قهرمانی آسیا را به كشور برگردانیم. سالهای زیادی است كه قهرمانی آسیا را از دست داده ایم و حالا وقت آن است كه اقتدار فوتبال مان را در آسیا نشان داده و پس از مدتهای زیادی بار دیگر قهرمان آسیا شویم. شرایط به گونه ای است كه الان مردم هم به كمتر از قهرمانی آسیا قانع نیستند و انتظارات به حق از این تیم ملی بالا رفته است.
مدافع سابق تیم ملی كشورمان در ادامه بیان داشت: كی روش كاملا حساب شده از چند سال قبل نسل تیم ملی را تغییر داد و بازیكنان جوانی هم اكنون در تیم ملی بازی می كنند كه قادرند تا سالها تیم ملی را بیمه كنند. این شاید بزرگترین خدمتی باشد كه كی روش به تیم ملی ایران انجام داد.
پیشكسوت فوتبال ایران در مورد تمدید قرارداد كی روش با تیم ملی تصریح كرد: این بهترین اتفاقی است كه می تواند برای فوتبال ایران بیفتد و بهتر است كه این كار هرچه زودتر صورت گیرد تا زمان را برای حضوری پر قدرت در جام ملتها از دست ندهیم.

1397/04/08
15:23:27
5.0 / 5
4746
تگهای خبر: تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی