مدیرعامل توسعه و نگهداری اماكن ورزشی:

دولت پیگیر حضور بانوان در ورزشگاه ها است

دولت پیگیر حضور بانوان در ورزشگاه ها است

اخبار ورزشی: گرمسار - مدیرعامل توسعه و نگهداری اماكن ورزشی اظهار داشت: دولت حضور بانوان در ورزشگاه ها را بعنوان یك اولویت و سیاست، پیگیری می كند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، حسن كریمی بعدازظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح پروژه های ورزشی گرمسار ضمن بیان اینكه یكی از سیاست های دولت در بحث ورزش، ورود بانوان در استادیوم ها است، تاكید كرد: امروز بانوان در بسیاری رشته ها در سالن ها حضور دارند اما باید گفت تقویت حضور بانوان در مراكز ورزشی كشور به مثابه یك سیاست جدی از جانب دولت و وزارت ورزش و جوانان پیگیری می گردد.
وی اضافه كرد: درباره حضور بانوان در استادیوم ها جلسات متعددی برگزارشده و ابعاد این امر مورد تاكید و پیگیری وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و امیدواریم بزودی به نتیجه برسد.
ضرورت پشتیبانی از ورزش بانوان
مدیرعامل توسعه و نگهداری اماكن ورزشی كشور، اظهار داشت: دیگر سیاست وزارت ورزش و جوانان پشتیبانی از ورزش بانوان است چراكه امروز رشته های مدال آور فراوانی در میان بانوان وجود دارد كه سالانه افتخارات زیادی را برای ایران اسلامی به دست می آوردند و بنابراین تقویت ورزش بانوان در زمره برنامه های دولت می باشد.
كریمی بابیان اینكه سومین سیاست وزارت ورزش و جوانان، همگانی كردن ورزش است، تاكید كرد: ما معتقد هستیم كه اگر توسعه ورزش و تشویق جوانان را به ورزش در دستور كار قرار دهیم، مانع از نفوذ صدمه های اجتماعی در افراد خواهیم شد و در همین رابطه اجرای پروژه های متعددی در سطح كشور در دست اجرا است.
وی در انتها اظهار داشت: ورزشگاه پنج هزار نفری گرمسار دارای دو فاز است كه فاز نخست آن به بهره برداری رسیده و بخش دوم آن تا خردادماه سال آتی افتتاح می گردد.

1397/04/21
22:01:03
5.0 / 5
5076
تگهای خبر: ورزش , وزارت ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی