گزارش خبرنگار مهر از اندونزی؛

استیلی: بازیكنان و مربیان به زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز دارند

استیلی: بازیكنان و مربیان به زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز دارند

اخبار ورزشی: مدیر تیم فوتبال امید با اشاره به اینكه كمتر از یك ماه از تشكیل این تیم می‎گذرد، اظهار داشت: مربیان و بازیكنان به زمان بیشتری برای هماهنگ شدن با یكدیگر نیاز دارند.


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، تیم فوتبال امید ایران دومین دیدار خود در هجدهمین دوره بازی های آسیایی را فردا برابر كره شمالی برگزار می نماید. برای آماده سازی این دیدار، بازیكنان تیم فوتبال امید ایران امروز تمرینات خودد را در زمین گلف پیگیری كردند.
در همین رابطه حمید استیلی مدیر تیم فوتبال امید اظهار داشت: بامداد امروز آمدیم، گشتیم و این منطقه را پیدا كردیم. با اینكه باید هزینه را پرداخت نماییم اما گفتیم اشكالی ندارد، بچه ها در یك جای خوب تمرین كنند. فاصله بازی ما یك روز است. امروز بچه ها باید یك مقدار ریكاوری انجام دهند تا فردا به میدان روند. خیلی دشوار می باشد یك روز در بین بازی است.
وی افزود: بازی نیمه دوم مقابل عربستان خوب بودیم. اگر یك مقدار بازی تداركاتی بیشتر انجام دهیم، شرایط بچه ها بهتر می گردد. هدف ما هدف المپیكی است. ان شاءالله این بازی ها مقدمه بازی هایی باشد كه بتوانند به المپیك صعود كنند.
استیلی تصریح كرد: ما یك برنامه ریزی طولانی می خواهیم. همانطور كه عربستان برنامه ریزی می كند. بازیكنان این تیم پنج تا شش ماه در اردو بودند اما ما حدودا سه هفته است كه با هم هستیم. به یك ماه هم نرسیده است كه بچه ها با هم هماهنگ شده اند، احتیاج به زمان دارند. مربیان و كادر فنی هم نیاز به زمان دارند، هماهنگی های لازم را داشته باشند، هم بازیكنان تفكرات مربی را بشناسند و هم مربی، بازیكن را بشناسد.
وی با ابراز امیدواری از موفقیت تیم فوتبال امید در بازی های آسیایی اظهار داشت: در گروه ما همه یك امتیازی هستند و ان شاءالله بازی فردا با كره شمالی نتیجه بگیریم.
مدیر تیم فوتبال امید در ادامه صحبت های خود عنوان كرد: روز گذشته در استادیوم بودیم، كادر فنی بازی را آنالیز می كند، بازی سختی است و ان شاءالله بتوانیم از آن بازی سربلند بیرون بیاییم.
استیلی در پاسخ به این سؤال كه «احتمال تغییر در تركیب ثابت تیم برای دیدار فردا چقدر است؟»، رگفت: این را سرمربیان تیم و كادر فنی باید اعلام كنند، شرایط بچه ها را می بینند، چون فاصله بازی خیلی كم است و از همه بازیكنان به نحو احسنت استفاده می نماییم. كرانچار در مورد این تصمیم می گیرد كه چه كسی بازی كند و چه كسی بازی نكند.

1397/05/25
20:12:21
5.0 / 5
4278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی