حیدرپور از ورزش و مردم رفت اما بهرام شفیع همچنان باقی ست

حیدرپور از ورزش و مردم رفت اما بهرام شفیع همچنان باقی ست

اخبار ورزشی حیدرپور از ورزش و مردم رفت اما بهرام شفیع همچنان باقی ست


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ درحالی كه به قول مدیران شبكه اول سیما، قرارداد ساخت برنامه ورزش و مردم با این رویه و اجرای بهرام شفیع تنها تا انتهای سال جاری بسته شده و او پس از نزدیك به 4 دهه باید از این برنامه برود، او همچنان برنامه را به تنهایی اجرا می كند و البته تصمیم گرفته با دعوت از خبرنگاران ورزشی، نگاهی جدید در سری جدید كارش داشته باشد.
اسماعیل حیدرپور كه سابقه مدیریت گهر درود و تنها صعود این تیم به لیگ برتر و مدیریت باشگاه اكسین البرز و رساندن این تیم به لیگ یك را در كارنامه دارد، در همه این سال ها مجری كارشناس برنامه ورزش و مردم بوده و در فصل جدید هم در چنین جایگاهی قرار بود با این برنامه همراهی كند اما به نظر می آید او تصمیم دارد برنامه جدیدی را به صورت مستقل داشته باشد.
او در این باره می گوید: «خب من اول باید تشكر كنم از استاد شفیع، در 17 یا 18 سال قبل در كنار ایشان درس های زیادی گرفتم و تجربه ارزشمندی بدست آوردم. خاطرات خوبی در كنار ایشان برایم ساخته شد اما فكر می كنم شرایط به گونه ای نیست كه بخواهیم به همكاری مشترك مان ادامه دهیم. ورزش و مردم متعلق به آقای شفیع است و مردم این برنامه را با ایشان دوست دارند و امیدوارم ایشان و برنامه شان پایدار باشند.» 256 41

1397/06/03
15:06:48
5.0 / 5
5405
تگهای خبر: تیم , لیگ , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی