نامجومطلق در گفتگو با مهر:

مشكل بزرگ استقلال هنوز پابرجا می باشد، نباید به یك گل بسنده كرد

مشكل بزرگ استقلال هنوز پابرجا می باشد، نباید به یك گل بسنده كرد

اخبار ورزشی: پیشكسوت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در خط دفاع و حمله هنوز كمبود بازیكن داریم و این برای استقلال مشكل بزرگی است.مجید نامجومطلق در گفت وگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار روز دوشنبه استقلال برابر السد قطر اظهار داشت: بازی سختی پیش روی استقلال است و این تیم می داند كه با یك تیم كاملاً حرفه ای باید بازی كند و من امیدوارم شفر و دستیارانش بهترین تركیب را مقابل السد قرار داده تا بتوانند نتیجه لازم را مقابل این تیم كاملاً حرفه ای به دست بیاورند.
پیشكسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان كرد: السد تیم پرمُهره ای است، بازیكنان بزرگی مثل ژاوی و گابی دارد و از خط هافبك پرقدرتی برخوردار است؛ ازاین رو كادر فنی باید آنالیز خوبی از این تیم داشته باشد تا بتواند در تهران نتیجه لازم را به دست بیاورد.
وی تصریح كرد: یكی از امتیازاتی كه استقلال دارد، میزبانی در بازی رفت است و این تیم باید از این موقعیت به دست آمده، بهترین استفاده را كرده و نتیجه قابل قبولی هم كسب كند.
نامجومطلق در پاسخ به این پرسش كه این روزها از شفر انتقاد می گردد كه تغییر زیادی در تركیبش به وجود می آورد، اظهار داشت: حساسیت بازی با السد زیاد است، استقلال باید با یك تركیب خوب به میدان برود. اعتقاد دارم شفر همه بازیكنان را آزمایش كرد تا بتواند تركیب اصلی خویش را برای دیدار برابر السد به دست بیاورد. البته آبی پوشان با كمبود بازیكن مواجهند و در خط دفاع و هافبك مشكل دارند؛ ازاین رو بازیكنان خارجی كه به خدمت گرفته اند باید روز دوشنبه خویش را نشان دهند تا شفر از خریدهایی كه كرده، راضی باشد.
پیشكسوت تیم فوتبال استقلال افزود: طارق همام بازیكن بسیار خوبی است باآنكه دقایق زیادی به میدان نرفته اما نشان داد از هوش بالایی برخوردار می باشد و اگر كاملاً در استقلال با دیگر بازیكنان هماهنگ شود، بسیار مفید خواهد بود.
وی خاطرنشان كرد: صعود استقلال بستگی به خودش دارد، آنها نباید به فكر این باشند كه بازی را با نتیجه یك بر صفر به آخر برسانند چونكه این نتیجه ضمانتی ندارد و هر اتفاقی می تواند سبب حذف استقلال مقابل السد شود؛ ازاین رو باید به فكر یك بازی پرگل باشد تا در بازی برگشت، زمان را مدیریت و نتیجه مطلوب را به دست بیاورد.
نامجومطلق در مورد حضور هواداران در بازی روز دوشنبه تصریح كرد: حمایت تماشاگران همیشه برای استقلال كارساز بوده زمانی كه خود من در السد بازی می كردم، وقتی به تهران آمدیم، بازیكنان السد از حضور پرشور هواداران استقلال شوكه شده بودند و تأثیر منفی بر روی آنها گذاشته بود؛ ازاین رو حضور هواداران استقلال و تشویق تیمشان از شروع تا آخر بازی می تواند در نتیجه به دست آمده مقابل السد مفید واقع شود.

1397/06/04
16:04:44
5.0 / 5
5109
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی