حواشی بازی پرسپولیس و السد قطر؛

تذكر مجری رادیو برای جلوگیری ازفاجعه، فیلمبرداری گابی از آزادی

تذكر مجری رادیو برای جلوگیری ازفاجعه، فیلمبرداری گابی از آزادی

اخبار ورزشی: مجری رادیو در ورزشگاه آزادی از هواداران خواست تا مانع از رخ دادن فاجعه در انتها بازی شوند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸: ۳۰ دقیقه امروز بین تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی برگزار می گردد.
*كادر فنی تیم فوتبال السد قطر در فاصله ۲ ساعت مانده به آغاز بازی، بازیكنان این تیم را به چمن ورزشگاه فرستاد تا با اتمسفر امشب ورزشگاه آزادی آشنا گردند.
*اكثر بازیكنانی نظیر گابی و بونجاح مشغول فیلمبرداری از جو ورزشگاه آزادی شدند.
*در حالی كه بیشتر از ۱۰۰ هزار هوادار پرسپولیس وارد ورزشگاه شده بودند عده ای تماشاگر هم در راهروهای این ورزشگاه كه هیچگونه دیدی نسبت به چمن نداشتند حضور داشتند.
*بازیكنان پرسپولیس السد قطر در فاصله ۴۵ دقیقه مانده به آغاز بازی وارد چمن آزادی شدند تا مورد تشویق قرار بگیرند.
*بازیكنان پرسپولیس به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.
*حمیدرضا گرشاسبی و ابوالفضل روغنی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه تنی چند از مسئولان فدراسیون در ورزشگاه حضور داشتند.
*عادل فردوسی پور كه گزارش بازی امشب را برعهده دارد در كنار زمین حاضر شد. او كه تهیه كنندگی برنامه تلویزیونی ۹۰ را بر عهده دارد با تشویق هوداران پرسپولیس روبرو شد. آنها در شعارهای خود خواهان پخش مجدد ۹۰ با اجرای فردوسی پول شدند.
*مجری رادیویی حاضر در ورزشگاه آزادی با استفاده از بلندگوهای این استادیوم از هواداران خواست به هنگام ترك ورزشگاه مراقب باشند تا فاجعه رخ ندهد.
* این بانی مجری از تماشاگران خواست تا بعد از آخر بازی با آرامش، استادیوم را ترك كنند تا كسی زیر دست و پا له نشود و دچار مشكلات تنفسی نگردد.
*ناظران ویژه كمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت مرتب در حال برداشت نكات از نحوه میزبانی امشب باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هستند

1397/08/01
19:41:54
5.0 / 5
4201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی