دومین شكست سایپا مقابل خاتم رقم خورد؛

اعتراض مداوم خاتمی ها در زمان حضور رئیس در سالن!

اعتراض مداوم خاتمی ها در زمان حضور رئیس در سالن!

اخبار ورزشی: در حساس ترین بازی دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال دوتیم سایپا تهران و خاتم اردكان در خانه والیبال تهران به مصاف یكدیگر رفتند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار مورد پیگیری قرار|گرفت. در حساس ترین بازی هفته سایپا در تهران میزبان خاتم اردكان بود و در نهایت خاتم موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شود تا به سومین برد خود برسد و در آن سوی میدان هم سومین شكست سایپا را رقم بزند.
نتایج ست شماری:
* ست نخست: ۲۵ بر ۲۲ به سود خاتم اردكان
* ست دوم: ۲۵ بر ۱۸ به سود خاتم اردكان
* ست سوم: ۲۵ بر ۱۹ به سود خاتم اردكان
فرهاد سال افزون، مجتبی شعبان، مهرداد بابایی، حمزه زرینی، علی شفیعی، رضا قرار، مصطفی حیدری با هدایت پیمان اكبری شروع كنندگان بازی برای سایپا بودند. در آن سوی زمین هم شهرام محمودی، محمد حسن صنوبر، اكبر ولایی، عادل غلامی، فرهاد نظری افشار، محمد طاهر وادی، محمدرضا سالك اردكانی با هدایت محمدرضا سالك اردكانی شروع كنندگان بازی برای خاتم بودند.
سایپا در ابتدای ست نخست تیم برتر زمین بود اما در ادامه خاتم اردكان موفق شد در امتیاز ۱۰ بازی را به تساوی بكشاند و در ادامه هم تیم برتر زمین شود. مهم ترین اتفاق رخ داده در این ست درگیری مداوم بازیكنان خاتم اردكان با داور و بازیكنان تیم سایپا بود كه در نهایت بعد از خروج احمد ضیایی، از سالن رقابت ها جو هم آرام شد. احمد ضیایی برای افتتاح رسمی ویدئو چك ایرانی در سالن رقابت ها حاضر شده بود كه بعد از افتتاح آن در انتها ست نخست، سالن را ترك كرد و با خروج او از سالن جو آرام تر شد. خاتم اردكان در ست دوم كار سختی در پیش نداشت و موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ پیروز ست شود. در ست سوم هم خاتم موفق شد پیروز شود.
حواشی:
* افتتاح رسمی ویدئو چك ایرانی با حضور رئیس فدراسیون والیبال در انتها ست نخست برگزار گردید.
* درگیری مداوم بازیكنان خاتم اردكان با داور و بازیكنان حریف در زمان حضور رئیس فدراسیون والیبال در سالن مسابقات. ظاهرا بازیكنان خاتم هدف بر هم زدن جو آرام رقابت ها را داشتند.
* تشویق هواداران حاضر در اسلن در پشتیبانی از احمد ضیایی.
* در ست سوم بازی هم بازیكنان سایپا و به همراه پیمان اكبری به شدت نسبت به رای داور در امتیاز ۱۹ به نفع خاتم اعتراض كردند.

1397/08/09
20:30:49
5.0 / 5
4927
تگهای خبر: بازیكن , تساوی , تیم , حریف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی