در گفتگو با مهر عنوان شد:

بردن كاشیما در ژاپن غیرممكن نیست، پرسپولیس لایق قهرمانی آسیا هست

بردن كاشیما در ژاپن غیرممكن نیست، پرسپولیس لایق قهرمانی آسیا هست

اخبار ورزشی: پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: تاكتیك تیمی پرسپولیس كمك زیادی به این تیم كرده است تا به فینال برسد حالا هم بردن كاشیما با همین تاكتیك دور از ذهن نیست.بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حساسیت دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و كاشیما آنتلرز ژاپن اظهار داشت: پهناوربودن قاره آسیا سبب شده تا دیدار تیم ها به صورت رفت و برگشت برگزار گردد تا هر دو تیم در شرایط یكسان قرار بگیرند. پرسپولیس در ژاپن كار خیلی سختی دارد. هیچ كس منكر قدرت كاشیما در زمین خودش نیست. آنها خیلی روان و سرعتی بازی می كنند.
بازیكن اسبق پرسپولیس افزود: با تمام این تفاسیر باید كارنامه پرسپولیس در فصل جاری لیگ قهرمانان را مرور نماییم. كادر فنی این تیم با اصرار روی تاكتیك مورد دلخواهشان سبب اعتماد به نفس بازیكنان شده اند. آنها كاملا در قالب تیمی قرار گرفته اند تا به موفقیت دست پیدا كنند.
ابوالقاسم پورپیش بینی خود از این بازی را چنین توصیف كرد: پرسپولیس بازی دفاعی انجام خواهد داد تا فضا را در زمین خودش از كاشیما بگیرد. فكر می كنم سرمربی پرسپولیس با سرعت بازیكنان ژاپن كاملا آشنا باشد. برانكو ایوانكوویچ در زمان حضور خود روی نیمكت تیم ملی فوتبال ایران نشان داده خیلی خوب از پس تیم های شرق آسیا برآمده است. احیانا او روی سرعت مهاجمان خود حساب ویژه باز كرده تا آنها بتوانند در ضد حملات كار كاشیما را یكسره كنند.
وی اضافه كرد: بردن كاشیما آنتلرز در ژاپن غیر ممكن نیست. پرسپولیس پتانسیل لازم را برای بردن حریفش دارد. و من فكر می كنم لایق قهرمانی در آسیا است.
پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس در انتها تصریح كرد: احیانا كاشیما در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی فشار زیادی را روی دروازه پرسپولیس تولید خواهد نمود تا به گل برسد اما این تیم با سد مستحكم مدافعان پرسپولیس مواجه خواهد شد. امیدوارم پرسپولیس بتواند قدرت تاكتیكی فعلی خودش را در دیدار روز شنبه نشان دهد.

1397/08/11
23:27:39
5.0 / 5
4310
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی