در گفتگو با مهر عنوان شد؛

با رئیس بعدی جریان كشتی ادامه خواهد داشت، نباید خودزنی نماییم

با رئیس بعدی جریان كشتی ادامه خواهد داشت، نباید خودزنی نماییم

اخبار ورزشی: سرپرست تیم ملی كشتی آزاد اعتقاد دارد مطرح كردن انتقادات مغرضانه و شخصی نوعی خودزنی است كه در نهایت به این رشته ضربه خواهد زد.هادی حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه بعضی از منتقدان با اهداف شخصی و مغرضانه از رسول خادم انتقاد می كنند، اظهار داشت: نباید كم و كاستی ها را توجیه كرد و هیچ فدراسیونی بدون مشكل و كاستی نیست اما اگر انتقادی وجود دارد باید طبق آمار مطرح شود. به هیچ عنوان قصد بررسی فنی نتایج رقابتهای جهانی مجارستان را ندارم اما برای بررسی عملكرد یك مجموعه باید به آمار فعالیت آن در طول سالهای مختلف مراجعه نمود و همه چیز را در یك اتفاق خلاصه نكرد.
وی خاطرنشان كرد: رسول خادم بر خلاف خیلی از اهالی كشتی، اهل فرار نبود و تا آخرین لحظه ایستاد و برای رسیدن به اهداف فدراسیون كشتی جنگید. آیا كشتی در طول سالیان متمادی در میادین بزرگ جهانی و المپیك شكست نخورده بود كه حالا این چنین با رسول خادم رفتار می شود؟ مطمئنا طرح انتقاداتی كه مغرضانه و شخصی است چیزی به جز خودزنی محسوب نمی گردد كه متاسفانه بعضی از اهالی كشتی درگیر همین خودزنی شده اند.
ملی پوش اسبق كشتی آزاد ایران افزود: چرخ كشتی هیچگاه متوقف نمی گردد و مطمئنا از این پس با حضور سرپرست و رئیس جدید هم شاهد جریان یافتن برنامه های كشتی خواهیم بود اما حالا كه رسول خادم رفته، باید مراقب رئیس بعدی باشیم تا او هم دچار این سرنوشت نشود. خادم قبل از این هم قصد بازگشت به كشتی را نداشت و با اصرار اهالی كشتی و بزرگان این رشته بازگشت، در نتیجه نباید كاری نماییم كه رئیس بعدی را هم با تشویق و امیدواری وارد گود نماییم و به محض شكست، با انتقاد و توهین از این گردونه بیرون برانیم.
حبیبی در انتها تصریح كرد: این رفت و آمدها به هیچ عنوان به سود كشتی نیست، اما برای رئیس بعدی آرزوی موفقیت می كنم و امیدوارم او بتواند نواقصی كه امروز منتقدان به آن اشاره می كنند را برطرف سازد.

1397/08/13
11:58:34
5.0 / 5
4982
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی