مجمع كشتی به اتفاق نظر رسید؛

رونمایی از گزینه های اصلی سرپرستی و ریاست فدراسیون كشتی

رونمایی از گزینه های اصلی سرپرستی و ریاست فدراسیون كشتی

اخبار ورزشی: اعضای مجمع عمومی فدراسیون كشتی در حالی در آستانه مهمترین نشست خود برای انتخاب جانشین رسول خادم قرار دارند كه گویا بر سر یك گزینه به اتفاق نظر رسیدند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، بعد از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون كشتی و موافقت وزارت ورزش با استعفای او قرار بر این شد، امور فدراسیون برای حداكثر سه ماه توسط سرپرست جدید اداره شود تا در این مدت مقدمات برگزاری مجمع و انتخاب رئیس جدید فراهم گردد.
رئیس هیات كشتی یكی از استانهای كشورمان كه نخواست نامی از او برده شود به خبرنگار مهر اظهار داشت: اتفاق نظر اعضای مجمع فدراسیون كشتی بر انتخاب یكی از گزینه های مطرح، صورت گرفته و به احتمال فراوان، حضور سرپرست موقت فدراسیون كشتی به سه ماه نخواهد انجامید.
به گفته این منبع آگاه، اغلب اعضای مجمع عمومی فدراسیون كشتی بر انتخاب امیررضا خادم بعنوان رئیس جدید فدراسیون به اجماع و اتفاق نظر رسیده اند و وی در صورت ورود به انتخابات از اصلی ترین گزینه های مجمع است.
از سویی دیگر گفته می گردد «احمد سعادتمند» مدیر كل دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش بعنوان یكی از گزینه ها مطرح برای سرپرستی فدراسیون كشتی تا برگزاری مجمع است.


1397/08/14
12:14:48
5.0 / 5
4840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی