كاراته قهرمانی جهان - مادرید؛

۸ مدال طلا، نقره و برنز جهان در انتظار كاراته كاهای ایران

۸ مدال طلا، نقره و برنز جهان در انتظار كاراته كاهای ایران

اخبار ورزشی: در دو روز پایانی از بیست و چهارمین دوره رقابتهای كاراته قهرمانی جهان تیم ملی كشورمان شانس كسب ۸ مدال طلا نقره و برنز این رقابتها را دارد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، این دوره از رقابتهای قهرمانی جهان سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور ۱۱۱۷ كاراته كا از ۱۴۰ كشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینك» شهر مادرید شروع شد. در چهار روز نخست مرحله مقدماتی رقابتها در بخش های كاتا و كومیته تیمی و انفرادی برگزار گردید و در نهایت چهره نفرات و تیم های صعود كننده به دیدارهای نهایی و رده بندی مشخص شد.
بر همین اساس تیم ملی كاراته ایران در كومیته تیمی مردان و سجاد گنج زاده و بهمن عسگری در كومیته انفرادی شانس كسب سه مدال طلا را دارد. ضمن اینكه توسط پورشیب، درفشی پور، سارا بهمنیار، تیم كاتای مردان و كومیته تیمی زنان هم شانس كسب ۵ مدال برنز را دارد.
برنامه كاراته كای ایران در روز پنجم مسابقات
فردا شنبه ۱۹ آبان ماه در روز پنجم این رقابتها ساعت ۱۰/۴۵ بامداد به وقت ملی ذبیح الله پورشیب برای كسب مدال برنز وزن ۸۴- كیلوگرم به مصاف «دانیار یولداشف» از قزاقستان می رود. در ساعت ۱۲/۰۶ دقیقه سجاد گنج زاده در مبارزه پایانی وزن ۸۴+ كیلوگرم رودروی «جاناتان هورنه» از آلمان قرار می گیرد. بهمن عسگری هم برای كسب مدال طلای وزن ۷۵- كیلوگرم ساعت ۱۳/۱۵ دقیقه به دیدار «لوئیچی بوسا» از ایتالیا می رود.
در ادامه مبارزات روز پنجم سارا بهمن یار در وزن ۵۰- كیلوگرم برای كسب مدال برنز ساعت ۱۶/۱۵ دقیقه به مصاف «ریبالنكو» از روسیه خواهد رفت و هامون درفشی پور هم ساعت ۱۶/۳۰ دقیقه با «رائول مورا» از اسپانیا برای مدال برنز وزن ۶۷- كیلوگرم پیكار می كند. ضمن اینكه از ساعت ۱۴/۴۵ دقیقه هم تیم بانوان ایران برای كسب نشان برنز به مصاف اسپانیا خواهند رفت.
برنامه روز پایانی نمایندگان ایران
یكشنبه ۲۰ آبان ماه در روز ششم و پایانی مسابقات، ساعت ۹/۳۰ دقیقه تیم مردان كاتای مردان ایران با تركیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون در دیدار رده بندی با تركیه پیكار می كند. كومیته تیمی مردان هم ساعت ۱۲/۴۵ دقیقه به دیدار تركیه می رود تا برای كسب مدال طلای جهان مبارزه كند.
در این دوره از مسابقات تیم كاتای بانوان (شادی جعفری زاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور ) فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در كاتای تیمی و انفرادی، حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاكی، امیر مهدیزاده و رزیتا علیپور هم در كومیته انفرادی از دور مسابقات حذف شده اند.
این دوره از مسابقات سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور ۱۱۱۷ كاراته كا از ۱۴۰ كشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینك» شهر مادرید شروع شده وتا عصر یكشنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

1397/08/18
22:34:09
5.0 / 5
4765
تگهای خبر: تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی