پاشازاده محروم و جریمه شد؛

اعلام آرای كمیته انضباطی درباره تخلفات لیگ دسته اول و دوم فوتبال

اعلام آرای كمیته انضباطی درباره تخلفات لیگ دسته اول و دوم فوتبال

اخبار ورزشی: كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دو رای خودرا درباب تیم های فوتبال صادر كرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ایران، آرای كمیته انضباطی این فدراسیون درباب برخی تخلفات صادر شد كه این آرا به شرح زیر است:
* دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه و چوكای تالش از سری رقابت های لیگ دسته دوم برگزار و از طرف علیرضا بهمنیار، تداركات تیم چوكای تالش تخلفاتی در خصوص فحاشی كه منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. وی به یك جلسه از همراهی تیم خود محروم است.
علی اصغر رسول زاده سرمربی تیم چوكای تالش به سبب رفتار بد در قبال مقامات رسمی مسابقه، به توبیخ كتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.
در خصوص تخلف انتسابی مجتبی رستمی، بازیكن تیم چوكای تالش در خصوص دریافت كارت قرمز، با عنایت به اینكه گزارش موید رفتار غیر ورزشی ایشان و نقض مقررات انضباطی نمی باشد، حكم بر برائت ایشان صادر می گردد.
* دیدار تیم های بادران تهران و سرخپوشان پاكدشت از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار و از طرف تماشاگران تیم بادران تخلفاتی در خصوص اهانت و پرتاب سنگ و بطری آب به سمت داوران كه با به هدف خوردن به سر داور چهارم منجر به مصدومیت وی شد، این تیم (بادران) به برگزاری یك دیدار بدون حضور تماشاگر در دیدار خانگی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
ضمنا یكی از هواداران تیم بادران كه برادار سرمربی تیم معرفی شده، به سمت داور حمله ور و وی را مضروب كرده است كه پرونده در این خصوص مفتوح و سپس حضور وی در كمیته انضباطی، جداگانه نسبت به وی تصمیمات لازم صورت خواهد گرفت.
رضا یادگاری، مربی بادران تهران باز به سبب اعتراض و اهانت به داور كه منجر به اخراجش شد، وی به یك جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.
امیر خانگی، تداركات تیم بادران تهران به سبب اهانت و اعتراض به داور كه منجر به اخراجش شد، به یك جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.
مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال بادران تهران به سبب اعتراض به تصمیم داور كه منجر به اخراجش شد و اهانت به داوران و تكرار تخلفات سپس اتمام مسابقه، به یك جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت كند.

1397/08/28
12:56:34
5.0 / 5
4562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی