برانكو ایوانكوویچ:

۱۰ بازیكن بایدمادام العمر محروم می شدند، دیدار با تراكتور دربی است

۱۰ بازیكن بایدمادام العمر محروم می شدند، دیدار با تراكتور دربی است

اخبار ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به رایی كه كمیته انضباطی در مورد دیدار این تیم با سایپا صادر كرده است اظهار داشت: اگر قرار بود عدالت رعایت شود ۱۰ بازیكن حریف باید مادام العمر محروم می شدند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، برانكو ایوانكوویچ در حاشیه تمرین ریكاوری امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بار دیگر باید بابت برد پیكان به بازیكنانم تبریك بگویم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: قصد دارم از همكارانم و مربیان ایرانی تشكر كنم. بازیكنان بزرگ پرسپولیس همچون مهدوی كیا، علی كریمی و وحید هاشمیان به ما بابت نایب قهرمانی در آسیا تبریك گفتند.
برانكو ایوانكوویچ درباره تبریك این بازیكنان گفت: این بازیكنان نه به من بلكه به خاطر پرسپولیس تبریكات خودرا فرستادند و من از آنها ممنونم و باید تشكر ویژه ای از آنها داشته باشم. در واقع موفقیت هر تیم ایرانی موفقیت فوتبال ایران شمرده می شود.
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره پیروزی مقابل پیكان تهران گفت: هر بازی كه سپس فینال لیگ قهرمانان قرار بود انجام دهیم خیلی سخت بود. پس از استراحتی كه داشتیم یك روز وقت داشتیم تا خودمان را مقابل پیكان آماده نماییم. به جهت اینكه آماده یك بازی شویم معمولا پنج شش روز زمان می برد تا به این موفقیت برسیم. به همین خاطر به بازیكنانم كه شوق و انگیزه فراوان داشتند و با لیاقت برنده شدند تبریك می گویم.
وی درباب بیانیه باشگاه پیكان درباره داوری دیدار این تیم با پرسپولیس گفت: در این باره امروز باید دوباره فیلم را نگاه كنم. به نظرم داور به نفع پیكان سوت زد. موضوعی كه در این باره من مدام باید تكرار كنم این است در مدتی كه من اینجا بودم داورها حتی یك اوت دستی هم به ما هدیه نكردند. كمك داور در بازی روز گذشته سه بار آفساید اعلام نكرد. به هر حال ما با این شرایط گل زدیم. اجازه بدهید فیلم را نگاه نماییم و سپس ارزیابی می نماییم.
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره تفاوت داوری در فوتبال ایران و آسیا اشاره كرد: امید عالیشاه دقیقا كنار داور چهارم آن ضربه را كه منجر به خونریزی اش شد خورد. ما كمك هیچ كس را نمی خواهیم. فقط می خواهیم عدالت باشد. در بازی با سایپا هم گفتم كه گل انها آفساید بود. در این چهار سالی كه من اینجا بودم حتی یك بار هم به ما كمك نكردند.
برانكو درباب انتقاد از اینكه آرای كمیته انضباطی درباب بازی پرسپولیس و سایپا كاملا مهربانانه بوده است اضافه كرد: اگر قرار بود طور دیگری رای بدهند باید ۱۰ بازیكن سایپا را مادام العمر محروم می كردند. آنها مگر چه كاری كردند؟ باید بازیكنانم اجازه می دادند كسی بیاید آنها را بزند و عصبانی شوند. من اصلا نمی دانم چرا آنها را جریمه كردند.
سرمربی سرخپوشان بازی با تراكتورسازی تبریز را دربی بزرگ دانست و در این باره اذعان داشت: خودتان خوب می دانید ما مقابل استقلال، سپاهان و تراكتور دربی های بزرگی داریم. انتظار استادیومی پر از هوادار دارم. امیدوارم ملی پوشان هم صحیح و سالم بیایند. بازی خیلی بزرگی را پیش رو داریم. آنها سه كاپیتان تیم ملی را در اختیار دارند. تراكتور پس از شروع بدی كه داشت خوب جا افتاده است. آقای گل لیگ را در اختیار دارند و طبیعی است كه كار سختی داشته باشیم.
وی درباره بازگشت های پرسپولیس در طول نود دقیقه بازی كه سبب شده باخت را با برد عوض كند و هواداران به برانكو لقب پادشاه «كامبك» بدهند اشاره كرد: من اینجا هستم كه به بازیكنان كمك كنم. بازیكنان بیشتر از همه استحقاق و لیاقت تبریك ها را دارند و باید تمام این حرف ها را به آنها نسبت داد. خودتان دیدید كه چقدر ذهن آنها ثبات داشت و انگیزه كافی داشتند. ما اینجا هستیم تا انها را آماده نماییم. در چنین بازی هایی خیلی دشوار می باشد بازیكن به بازی برگردد. ما مقابل پیكانی بازی كردیم كه فصل گذشته ما را برد. ضمن اینكه پارینه قوی تر از امسال بودیم. اما آنها قویتر بودند و ما دو بر یك بردیم.
برانكو درباره احتمال رفتن گرشاسبی اشاره كرد: نمی دانم او می ماند یا نه. من خیلی وقت است این صحبت ها را می شنوم. درباره فدراسیون و سازمان لیگ و باشگاه چنین صحبت هایی را شنیده ام. متاسفانه در فوتبال ایران خیلی زود تغییرات انجام میگردد. آقای گرشاسبی بسیار عالی وظایف خودشان را انجام داده اند. همه امور را به خوبی در دست گرفتند. اما نمی توانم نظر بدهم. چون نمی دانم چه پیش می آید. چون سپاهان و پرسپولیس و استقلال تهران سازمان های بزرگی هستند كه متكی به یك فرد نیست. آنها حتی نمی توانند قائل به یك مربی یا بازیكن خاص باشند. خودتان می بینید ما چند بازیكن مان رفته اند اما به فینال آسیا رسیده ایم.
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره نگرانی هواداران بابت رفتار خود اضافه كرد: همیشه فلسفه خودمان را گفته ایم و فرقی نمی كند مدیرعامل چه كسی باشد. برایمان فرق نمی كند مدیرعامل و مربی چه كسی باشد. هدفمان مشخص است و رسیدن به بیشترین بردها و جام ها. این هدف را نسبت به قولی كه به هواداران داده ایم پیاده كرده ایم. پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد و یك موسسه بزرگ است.
برانكو ایوانكوویچ درباره اینكه در پرسپولیس می ماند تا این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا كند اشاره كرد: این كه معین نمی باشد. ما به فینال و نیمه نهایی آسیا رسیدیم. امسال فاصله كمی با جام داشتیم. افتخار می كنم اینقدر به قهرمانی نزدیك بودیم. پرسپولیس فوتبال خود و ایران را به بهترین نحو نشان داد. یك مراسم بسیار زیبایی را شاهد بودیم كه هیچ گاه در ایران شاهد نبودیم. هواداران پرسپولیس نشان دادند كوچكترین مشكلی به وجود نیاوردند. آنها باخت ما و حتی نایب قهرمانی ما را خیلی خوب پذیرفتند و آنها ورزشكارانه این سوژه را قبول كردند و همه از فینال لذت بردند.

1397/08/29
14:24:15
5.0 / 5
4426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی