در گفتگو با مهر عنوان شد:

ضیایی در انتظار رای بازگشت به والیبال است

ضیایی در انتظار رای بازگشت به والیبال است

اخبار ورزشی: عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال با تاكید بر اینكه انتصاب وزارت ورزش مغیر اساسنامه است اظهار داشت: درخواست هیات رئیسه اعمال ماده ۱۳ قانون اساسنامه فدراسیون های ورزشی است.صدیقه كعبی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نامه اعضا هیات رئیسه به وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: هیات رئیسه فدراسیون والیبال خواهان اجرای ماده ۱۳ قانون اساسنامه فدراسیون های ورزشی هستند. در ماده ۱۳ ذكر شده در صورت عزل، غیبت، كناره گیری و استعفا رئیس فدراسیون، نایب رئیس فدراسیون امور را در دست گیرد. قاعدتا باید برای طالبی(نایب رئیس فدراسیون) حكم سرپرستی ابلاغ شود. برای افشین داوری احترام بسیاری قائل هستیم اما خواسته هیات رئیسه رعایت ماده ۱۳ اساس نامه فدراسیون ها ی ورزشی است.
صدیقه كعبی زاده در ادامه اضافه كرد: ضیایی به دنبال استفاده از راهكار قانونی و اعاده به خدمت است اما هنوز رایی صادر نشده و امكان دارد در این هفته رای صادر شود. وزارت ورزش هم طی جلسه ای كه با ضیایی داشته در جریان این امر است. اما چون ۱۵ آذر آخر مهلت قانونی كار بازنشستگان بود وزارت ورزش سرپرست را معرفی نمود.
وی در پاسخ به این سوال در خصوص اینكه مهلت قانونی برای همه فدراسیون ها بوده چرا تاج همچنان به دنبال استفاده از ماده ۶۰ است؟ اظهار داشت: این سوالی است كه همه دارند! والیبال قانونمند است. ضیایی پیگیر كارهایش برای بازگشت است و احیانا این هفته نتیجه مشخص خواهد شد. اما هم اكنون درخواستِ هیات رئیسه، اعمال ماده ۱۳ اساس نامه فدراسیون های ورزشی است.

1397/09/18
20:16:26
5.0 / 5
5059
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی