اردوی قطر قطعی است؛

جلسه مفصل سرپرست باشگاه پرسپولیس با اعضای تیم

جلسه مفصل سرپرست باشگاه پرسپولیس با اعضای تیم

اخبار ورزشی: سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه با حضور در مجموعه ورزشی شهید كاظمی با سرخپوشان دیدار نمود. او جلساتی هم با سرمربی تیم و بازیكنان داشت.



به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، ایرج عرب امروز در نخستین روز كاری خود بعنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس در محل تمرینات سرخپوشان حضور پیدا كرد.
او ابتدا با برانكو ایوانكوویچ دیدار نمود و گفتگوی آنها حدود ۲۰ دقیقه به طول انجامید. دو طرف در این نشست ابراز خرسندی كردند كه شناخت و آشنایی قبلی بین طرفین به تسریع در امور خواهد انجامید و كار را آسان تر می كند.
بخش مهمی از صحبت های این جلسه به مسائل مالی تیم و برنامه های آماده سازی مربوط می شد. سرپرست باشگاه پرسپولیس در این ارتباط به سرمربی سرخپوشان اظهار داشت: خوشبختانه در ریز مسائل مالی تیم قرار دارم. شفاف بودن با مجموعه هم از اصول كاری من است. اعتقاد دارم باید هر موضوعی را راحت و بدون واسطه با هم در بین بگذاریم و در یك كار جمعی برای حل آنها اقدام نماییم.
عرب اضافه كرد: درباره مشكلات و مسائل مالی هم دو پروژه كوتاه مدت و دراز مدت داریم. در برنامه كوتاه مدت برنامه این است كه مطالبات و معوقات اعضای تیم را سریعتر پرداخت نماییم تا نگرانی آنها از این جهت هم مرتفع گردد. برای مسائل دراز مدت نیز، برنامه هایی برای آینده داریم و بزودی این مسائل حل خواهد شد.
ایرج عرب همینطور در گفتگو با برانكو ایوانكوویچ درباره پیگیری مسائل مربوط به برگزاری اردو میان فصل در قطر اطلاع داد. سرخپوشان در دوره آماده سازی نیم فصل اردوی شبانه روزی خویش را در این كشور برگزار خواهند كرد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از نشست با برانكو ایوانكوویچ به اتفاق وی در جلسه ای با اعضای تیم شركت كرد. وی خطاب به اعضای تیم اظهار داشت: خوشبختانه از قبل یكدیگر را می شناسیم و با هم كار كردیم و نیاز به معرفی نیست. تقدیر این بود كه از این پس در این جایگاه در خدمت پرسپولیس باشیم. همانطور كه به آقای برانكو گفتم، در كارم شفاف عمل می كنم. در این مدت در خدمت دوست و برادر عزیزم آقای گرشاسبی بودم و با مسائل باشگاه و تیم آشنایی دارم. اقدامات برای حل مشكلات مالی هم شروع شده است. از تلاش های آقای گرشاسبی هم بسیار سپاسگزار هستم.
وی اضافه كرد: من از نزدیك شاهد بودم كه آقای گرشاسبی شب و روز نداشتند. الان هم به علت سفری كه داشتند در این نشست حاضر نشدند و بطور قطع از حضور ایشان بهره مند خواهیم بود. كار شما هم واقعا جای تقدیر داشته و دارد. شاهد بودیم با وجود چه مشكلاتی تیم را تا فینال لیگ قهرمانان بردید و الان هم در كورس قهرمانی لیگ برتر هستیم.
ایرج عرب در ادامه درباره مسائل مالی باشگاه و تیم و مسائل ارزی توضیحاتی را به بازیكنان داد و اعلام نمود تنگناهای پیش آمده برای تیم در حال مرتفع شدن است.
پس از صحبت های سرپرست باشگاه پرسپولیس سیدجلال حسینی به نمایندگی از بازیكنان این تیم صحبت كرد.
كاپیتان پرسپولیس خاطرنشان كرد: تا روز گذشته خیلی نگران شرایط تیم و باشگاه بودیم ولی الان خوشحال هستیم كه از آن بلاتكلیفی خارج شدیم. امیدواریم ثبات در پرسپولیس حفظ شود. شما خود در باشگاه بوده اید و فكر می نماییم این مورد كمك می نماید تا مسائل سریع تر حل شود و راحت تر كار نماییم.
ایوانكوویچ هم در این نشست تصریح كرد: با آقای عرب جلسه خوبی داشتیم. خیلی خوب است كه شما در نخستین روز كاری خودتان در این مسئولیت جدید، به اینجا آمدید و به بچه ها سر زدید. جلسه مفیدی بود و خوشحال هستم كه همه چیز شفاف است و امیدواریم مشكلاتی كه داشتیم، زودتر حل شود.

1397/09/21
15:01:39
5.0 / 5
4357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی