وزیر ورزش و جوانان:

هیچ عرصه ای مانند ورزش موجب احداث شور و نشاط در جامعه نمی گردد

هیچ عرصه ای مانند ورزش موجب احداث شور و نشاط در جامعه نمی گردد

اخبار ورزشی: وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: موفقیت در هیچ عرصه ای مانند ورزش موجب احداث شور و نشاط و غرورملی در جامعه نمی گردد.به گزارش خبرنگارمهر، مسعود سلطانی فر ظهر شنبه در مراسم افتتاح استادیوم ۵هزار نفری آزادی تربت حیدریه اظهار نمود: نقش ورزش در احداث نشاط و شادی و همین طور افزایش اتحادو غرور ملی بسیار حائز اهمیت می باشد و هیچ عرصه ای مثل ورزش نمی تواند با یك پیروزی، یك ركورد شكنی و یك مدال موجب شادی هفتاد میلیون نفر شود وما باید از این فرصت به بهترین شكل بهره بگیریم.
وی اضافه كرد: در بازدید از زاوه شرایط اماكن ورزشی نیمه كاره را مورد بررسی قرار دادیم و تلاش خواهیم كرد با تكمیل پروژه های ورزشی این شهرستان از جانب دولت، این اماكن را بعنوان هدیه به مردم تقدیم نماییم.
وزیر ورزش افزود: بدخواهان نظام در تلاش بودند نگذارند جمهوری اسلامی فجر چهلم را ببینید اما دولت مردان با انرژی كه از حمایت های مردم گرفتند نگذاشتند دشمنان به اهدافشان دست پیداكنند.
وی اظهار داشت: از روزهای نخست هفته دولت تابحال هر دوهفته یك پروژه بزرگ را افتتاح كردیم كه با این اقدام در تلاش هستیم تا علاوه برایجاد شور و نشاط اجتماعی بین مردم، پایه های نظام اسلامی را تحكیم نماییم.
سلطانی فر اشاره كرد: استادیوم ۵هزار نفره تربت حیدریه ششمین استادیومی است كه افتتاح شده و در اختیار جوانان قرار دادیم و در نظر داریم تا آخر سال ۴استادیوم دیگر را باز افتتاح نماییم.
وی اظهار داشت: در كنار این پروژه ها، پروژه های دیگری همچون استخر، سالن های ورزشی و مجموعه های ورزشی به بهره برداری خواهد رسید كه امیدواریم با افتتا ح اماكن ورزشی بیشتر، فجر چهلم پر باری را در تاریخ به یادگار بگذاریم.
وزیر ورزش و جوانان اشاره كرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر بااعضای دولت فرمودند مسئولان و دولت مردان باید تلاش ویژه ای را در این سال كه با مشكلات بیشتری دست و پنجه نرم می نماییم انجام دهند، حتی اگر تلاش ها به ثمر نرسد همین كه مردم می بینند مسئولین شان تلاش می كنند و در میان آنها هستند خوشحال می شوند و زحماتشان را مورد تقدیر قرار می دهند.
وی اشاره كرد: رهبر انقلاب در این نشست مثالی بیان داشتند و فرمودند در بازی فوتبال ایران مقابل اسپانیا باوجود باخت آنها، چون باتمام توان جنگیدند برای باختشان هم پیام فرستادیم واز آنها تشكر كردیم.
سلطانی فر اضافه كرد: كشور در شرایط ویژه ای قرار دارد و برای موفقیت همكاری، حمایت و تلاش بیشتری را می طلبد امیدوارم با اتحاد بتوانیم از این گردنه دشوار عبور نماییم و با تاكید ریاست جمهوری و با وجود محدودیت درآمدی امسال را به سال كار و تلاش تبدیل كردیم.
وزیر ورزش و جوانان افزود: الان ملی پوشان كشورمان در جام قهرمانی اسیا حضور دارند و امیدواریم با تلاش و تلاش برای كشور افتخارافرین باشند.

1397/10/22
14:56:32
5.0 / 5
4238
تگهای خبر: پیروزی , تیم , فوتبال , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی