پاسكاری بین سرمربی و كمیته فنی؛

كاپیتان چطور از تیم ملی اسكی خط خورد، پای نفر سوم در بین است؟

كاپیتان چطور از تیم ملی اسكی خط خورد، پای نفر سوم در بین است؟

اخبار ورزشی: نام كاپیتان تیم ملی اسكی در حالی در فهرست اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان دیده نمی گردد كه وی مستندات پزشكی برای عدم حضور در بعضی انتخابی ها را به فدراسیون نمایش داده بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، ماجرا كمی تكراری به نظر می آید، حسین ساوه شمشكی كه مدتی است از برخی بی برنامگی ها در فدراسیون اسكی گلایه دارد و انتقاد می كند در اعزام های مهم و حساس حذف می شود. نمونه آن المپیك زمستانی ۲۰۱۸ كره جنوبی بود كه به قول وی فدراسیون هیچ تلاشی برای كسب سهمیه بیشتر انجام نداد و عملا او فرصت حضور در سومین دوره المپیك زندگی ورزشی اش را از دست داد.
ساوه شمشكی كه مدتی به سبب مصدومیت فرصت حضور در اولین دوره های انتخابی مسابقات قهرمانی جهان را از دست داده بود امیدوار بود با عنایت به پوئن فیز(امتیاز جهانی) بالای خود بتواند نظر كادر فنی تیم ملی را جلب نماید. وی در چند رقابت انتخابی پایانی شركت و نتایج خوبی هم كسب نمود اما درانتها از تركیب تیم ملی اسكی خط خورد.
كلهر: طبق مصوبه كمیته فنی ساوه شمشكی در تركیب تیم قرار نگرفت
باقر كلهر سرمربی تیم ملی اسكی آلپاین در گفتگو با خبرنگار مهر درباب خط خوردن نام ساوه شمشكی از تركیب تیم ملی اظهار داشت: طبق مصوبه كمیته فنی فدراسیون قرار شد تا اسكی بازان برای حضور در قهرمانی جهان در ۱۰ مانش مارپیچ بزرگ و ۱۰ مانش مارپیچ كوچك و سه مسابقه بین المللی داخل كشور شركت نمایند و در مجموع مسافران سوئد مشخص شوند. ساوه شمشكی به سبب مصدومیت در ۱۶ مانش حضور نداشت و امتیاز وی به ۴ نفری كه الان در تركیب تیم قرار گرفته اند نمی رسد. درست است كه وی در میان دو نفر اول اسكی ایران است اما در این مصوبه ای كه كمیته فنی نوشته است نتوانست در قالب تیم قرار بگیرد.
وی در پاسخ به این سوال كه با عنایت به پوئن فیز ساوه شمشكی و اینكه وی به سبب مصدومیت ناچار به عدم شركت در بعضی انتخابی ها شد و استثنایی برایش قائل نمی شوید اظهار داشت: اسكی فقط قهرمانی دنیا نیست. ما باز هم مسابقه و اردو داریم. من نمی توانستم به كسی كه ۴۳ روز در اردو بوده است بگویم شما نیا و ساوه شمشكی را جایگزین كنم.
رئیس كمیته فنی: ۷۰ درصد اختیار انتخاب تیم ملی با سرمربی تیم بود
در این میان موسی ساوه شمشكی رئیس كمیته فنی ضمن اشاره به جلسه كمیته فنی اظهار داشت: ما ۷۰ درصد اختیار را به سرمربی دادیم و ۳۰ درصد باز با عنایت به رقابتهای انتخابی و بین المللی بود. همه اختیارات با كادر فنی تیم ملی است و اگر حالا هم هر تصمیمی بگیرند ما هیچ مشكلی نداریم.
آیا عامل سوم در خط زدن نام ساوه شمشكی دخیل بود؟
با این حساب كه كمیته فنی و سرمربی تیم هریك خودرا از دخالت مستقیم در خط خوردن نام ساوه شمشكی از تركیب تیم اعزامی به قهرمانی جهان مبرا می دانند این سوال پیش می آید كه آیا عامل سومی در حذف نام كاپیتان تیم ملی وجود دارد؟
وی كه حضور در المپیك زمستانی را از دست داده بود حالا در حسرت قهرمانی جهان هم می ماند و باید دید آیا در بازیهای آسیایی زمستاتی هم جایی در تیم ملی ندارد یا خیر!

1397/11/03
13:39:42
5.0 / 5
4224
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی