شكوری: امكان انتقال سازمان یافته تماشاگران ایران در امارات نیست

شكوری: امكان انتقال سازمان یافته تماشاگران ایران در امارات نیست

اخبار ورزشی: سرپرست دبیركلی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امكان انتقال سازمان یافته و یكسان تماشاگران ایرانی در امارات فراهم نشد ولی هواداران خودشان را به هر شكل به شهر العین رسانده اند.به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ابراهیم شكوری در آستانه دیدار ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های آسیا اظهار داشت: خوشبختانه در این دوره شاهد حمایت همه جانبه هواداران تیم ملی در كلیه مسابقات بودیم و با وجود بُعد مسافت شهر العین، جمع قابل توجهی از علاقه مندان به تیم ملی خودشان را برای پشتیبانی از تیم به محل برگزاری مسابقه رسانده اند.
وی اضافه كرد: متاسفانه به علت شرایط خاصی كه در كشور میزبان وجود دارد امكان فراهم نمودن وسیله انتقال یكسان و سازمان یافته فوتبالدوستان ایرانی در امارات تولید نشد. با این وجود از كلیه هواداران تیم ملی تشكر می نماییم كه به هر شكل ممكن خودشان را به العین رسانده اند و طبق اطلاعاتی كه داریم این روند فردا هم ادامه خواهد داشت.
سرپرست دبیر كلی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: انشاءالله در مسابقه فردا با ژاپن شاهد حضور پرشور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه العین خواهیم بود كه یكصدا تیم ملی را تشویق می كنند. همت و غیرت این هواداران شایسته تقدیر است. این حمایت نشان دهنده میزان اهمیت و تاثیرگذاری تیم ملی فوتبال برای مردم عزیز و فوتبال دوست ایران است و فدراسیون فوتبال تمام تلاش خودش را برای موفقیت تیم ملی و شادمانی مردم به كار می گیرد.

1397/11/07
01:46:10
5.0 / 5
4577
تگهای خبر: تیم , رقابت , سایت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی