رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشك:

اندیمشك مهیای میزبانی از جام جهانی كشتی می شود

اندیمشك مهیای میزبانی از جام جهانی كشتی می شود

اخبار ورزشی: رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشك اظهار داشت: با عنایت به توسعه زیرساخت ها در ورزش شهرستان، اندیمشك مهیای میزبانی از جام جهانی كشتی می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر كیومرث آریامتین عصر امروز در جلسه شورای اداری در ساختمان كوثر فرمانداری اندیمشك عنوان كرد: سالن دو هزار و ۵۰۰ نفری اندیمشك با حمایت های فرماندار و نماینده مردم اندیمشك افتتاح و مهیای میزبانی شهرستان از جام بین المللی تختی شد.
وی، میزبانی شهرستان از رقابت های جام بین المللی تختی را شایسته دانست و اضافه كرد: جام بین المللی تختی یكی از رقابت های معتبر كشتی در كشور محسوب و تجربه بزرگی برای میزبانی از مسابقات آسیایی و جهانی در شهرستان است.
رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشك اظهار داشت: با عنایت به توسعه زیرساخت ها در ورزش شهرستان، اندیمشك مهیای میزبانی از جام جهانی كشتی در سال آینده می شود.
وی اضافه كرد: شهرستان اندیمشك برای میزبانی از رقابت های جهانی كشتی در سال آینده از آمادگی كامل برخوردار و به فدراسیون كشتی در خلال جام تختی توسط نماینده مردم اندیمشك و استاندار خوزستان آمادگی شهرستان برای میزبانی از این مسابقات اعلام شده است.
آریامتین با اشاره به اینكه در حوزه ورزش پروژه هایی برای ارتقای سرانه ورزشی شهرستان برداشته شد، اظهار نمود: سرانه ورزش اندیمشك از ۶۵ سانتی متر با عنایت به پروژه های طراحی شده به ۱۱۰ سانتی متر افزایش خواهد یافت.
رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشك اظهار داشت: دومین پیست بزرگ موتورسواری در اندیمشك، سالن پنج هزار نفری و آكادمی كشتی از پروژه های بزرگ شهرستان اندیمشك در حوزه ورزش است.
وی اظهار داشت: سالن پنج هزار نفری اندیمشك تا اختتام مهرماه سال آینده تكمیل و شهرستان به واسطه تكمیل و بهره برداری از این پروژه مهیای میزبانی از مسابقات جهانی و آسیایی می شود.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، شهرستان اندیمشك بعنوان مهد كشتی فرنگی در ایران و جهان شناخته و میزبان سی ونهمین دوره رقابت های جام بین المللی تختی در ایام چهارم و پنجم بهمن ماه بود.

1397/11/11
21:12:28
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: رقابت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی