پیشنهاد تیم چینی به ستاره ناپولی

پیشنهاد تیم چینی به ستاره ناپولی

به گزارش اخبار ورزشی دالیان چین تصمیم دارد با پیشنهادی كه رد كردنش آسان نیست مارك همسیك، اسطوره و كاپیتان تیم فوتبال ناپولی را به خدمت بگیرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال ایتالیایی ناپولی در آستانه از دست دادن یكی از اسطوره های تیمش است و مقرر است كاپیتان مارك همسیك با قراردادی وسوسه كننده راهی دالیان ییفانگ از لیگ چین شود. در دیدار مقابل سامپدوریا وقتی وی در دقیقه ۷۴ تعویض شد و زمین بازی را ترك كرد هواداران عكس العملی فوق العاده نشان داده و با او خداحافظی كردند.
بعد از بازی كارلو آنچلوتی اعتراف كرد پیشنهاد تیم چینی پیشنهادی بوده كه بازیكن اهل اسلواكی توان رد كردن آنرا نداشته است. سرمربی ایتالیایی اظهار داشت: مذاكرات ادامه دارند و باید شرایط را بسنجیم و با خود بازیكن هم مشورت نماییم. اما باشگاه برای او احترام زیادی قائل است. اگر خودش بخواهد تجربه ای جدید داشته باشد مطمئنا این پیشنهاد خوشحالش خواهد كرد، اما همه چیز به اختیار خود این بازیكن است. ما هم در میانه زمین پوشش خوبی داریم، انقدر كه اجازه دادیم ماركو روگ هم از تیم برود.
دالیان می خواهد پیشنهاد تمدید قرارداد ۲۰ میلیون یورویی به ناپولی و دستمزد سالی ۹ میلیون یورویی به این بازیكن بدهد. اگر او برود پس از ۵۱۹ بازی برای ناپولی در ۱۲ سال این باشگاه را ترك كرده و ۱۲۱ گل هم برای تیمش زده است.

1397/11/14
14:27:39
5.0 / 5
4419
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی