پرهیزكار به مهر خبر داد:

بازی تیم ملی با برزیل منتفی شد، شاید استقلال و پرسپولیس ترغیب شوند

بازی تیم ملی با برزیل منتفی شد، شاید استقلال و پرسپولیس ترغیب شوند

اخبار ورزشی: سرپرست كمیته فوتسال با اشاره به اینكه دیدار با تیم ملی فوتسال برزیل در سال ۲۰۱۹ منتفی است، اظهار داشت: كارهای مقدماتی بازی با آرژانتین انجام شده است.داوود پرهیزكار در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت برگزاری بازی های تداركاتی تیم ملی فوتسال برای سال ۱۳۹۸ اظهار داشت: برزیلی ها اعلام نمودند كه «فیفادی هایشان» پر شده است و امكان بازی با این تیم در سال ۲۰۱۹ وجود ندارد. ما هم دنبال جایگزین كردن آرژانتین هستیم و كارهای مقدماتی هم انجام شده است.
وی در پاسخ به این سئوال كه آیا مقرر است بازی با آرژانتین در همان تاریخ بازی با برزیل در فروردین ماه برگزار شود؟ تصریح كرد: تلاش ما بر این است كه در همان تاریخ بازی نماییم ولی یك مقدار دشوار می باشد چون زمان كمی تا فروردین داریم. برای همین دنبال این هستیم در سال ۲۰۱۹ حتما یك بازی با آرژانتین برگزار نماییم.
سرپرست كمیته فوتسال درباره اینكه آیا مذاكره با آرژانتین رسمی و كتبی صورت گرفته است؟ خاطرنشان كرد: مكاتباتی داشتیم و به صورت تلفنی هم گفتگو كرده ایم ولی به صورت رسمی خیر.
پرهیزكار در مورد اولویت های تیم ملی فوتسال در سال ۱۳۹۸ اضافه كرد: یكسری برنامه ها نهایی شده است. این هفته جلسه ای با كادر فنی تیم ملی فوتسال داریم تا ضمن دریافت گزارش بازی با صربستان، كلیه برنامه ها را نهایی نماییم.
سرپرست كمیته فوتسال همینطور درباره طرح حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر خاطرنشان كرد: تمام تلاش و تلاشمان را برای حضور تیم های صاحب نام در لیگ فوتسال می نماییم. باتوجه به حضور دوستان استقلالی و پرسپولیس در كمیته فنی، به این اتفاق خوشبین هستیم. با بودن این تیم ها، لیگ فوتسال پویا می شود و از حالت تك بعدی بودن در می آید؛ مثل سال های قبل كه چهار، پنج تیم همواره مدعی قهرمانی بودند.
پرهیزكار در انتها در پاسخ به این سئوال كه آیا فكر می كنید حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر فوتسال باتوجه به مشكلات این دو باشگاه و محدودیت های مالی آنها شدنی باشد؟ اظهار داشت: دنبال این هستیم تا یك اسپانسر قوی پیدا نماییم تا باشگاه های ما را هم از نظر مالی حمایت كند. شاید این مسئله سبب ترغیب این باشگاه ها برای تیمداری در فوتسال هم بشود.

1397/11/23
13:02:33
5.0 / 5
4543
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی