شهناز یاری در گفتگو با مهر:

درباره هدایت تیم ملی فوتسال بانوان پس از فینال صحبت می كنم

درباره هدایت تیم ملی فوتسال بانوان پس از فینال صحبت می كنم

اخبار ورزشی: سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اظهار داشت: در اصفهان بازی واقعی تیم ما را خواهید دید.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، در بازی رفت فینال رقابت های فوتسال بانوان دو تیم نامی نو اصفهان و مس رفسنجان رو در روی هم قرار گرفتند و در نهایت به تساوی یك بر یك رضایت دادند تا تكلیف قهرمان در بازی برگشت و در اصفهان مشخص شود.
سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تساوی مقابل تیم مس در رفسنجان اظهار داشت: شرایط رقابت های پلی آف با مسابقات لیگ متفاوت می باشد، بعنوان مثال حذف تیم ملی حفاری توسط مس رفسنجان نمونه بارز تفاوت دو مرحله را نشان داده است. چهار تیم خوب و شایسته در پلی آف حضور داشتند، البته دو تیم دیگر باز شایستگی حضور در این مرحله را داشتند و این نشان داده است سطح كیفی مسابقات لیگ افزایش داشته است.
شهناز یاری افزود: می دانستیم كه كار سختی در رفسنجان خواهیم داشت، آنها از شرایط میزبانی بهره بردند و تماشاگران باز این تیم را حمایت كردند. توپ بازی بسیار بی كیفیت و درجه ۳ بود كه همین مشكلاتی را در جریان بازی حتی برای تیم مس به وجود آورد. البته آنها به بازی با این توپ عادت داشتند، ای كاش فدراسیون از یك توپ واحد برای برگزاری مسابقات استفاده می كرد.
وی اضافه كرد: بنابر دلایلی نتوانستیم در این بازی كارخودمان را انجام دهیم چونكه دو بازیكن اصلی كارت زرد داشتند و اگر در این بازی كارتی دریافت می كردند بازی برگشت را از دست می دادند بنا بر این استراتژی ما كنترل بازی بود و محتاط بازی كردیم. گل نخست را كه دریافت كردیم كوشیدیم گل را جبران نماییم تا در اصفهان كار سختی نداشته باشیم. در ۵ دقیقه پایانی پاور پلی كردیم و موفق شدیم گل تساوی را به ثمر برسانیم. این گل برایمان بسیار ثمین بود چون در خانه حریف بود. همین طور بازیكنان حیاتی ما باز كارتی دریافت نكردند و در واقع چیزی را از دست ندادیم.
یاری اشاره كرد: باید بهتر بازی می كردیم اما شرایط به گونه ای بود كه نتوانستیم بازی واقعی خودرا به نمایش بگذاریم، روز جمعه و در اصفهان بازی واقعی نامی نو را خواهید دید.
سرمربی تیم فوتسال نامی درباره شرایط و وضعیت برگزاری مسابقات لیگ باز اظهار داشت: انتظار داریم از فوتسال بانوان استقبال بیش تری صورت گیرد، تیم ما ابتدا مسابقات را از تهران و با نام سپید رود شروع كرد اما در ادامه سر از اصفهان در آوردیم. چرا تهران نباید تیمی در رقابت های لیگ داشته باشد در صورتی كه بیشتر بازیكنان خوب تهرانی هستند. خیلی بد است كه باید از زندگی خود بزنیم و در چنین شرایطی در استانی دیگر ادامه دهیم. اسپانسرها باید به سمت ورزش بانوان بیایند، فوتسال بانوان قهرمانی آسیا را با خود یدك می كشد. در برنامه ۲۰۲۰ شبكه ورزش بخش هایی از فوتسال بانوان باز پخش می شود و اسپانسرها دیگر نباید بهانه ای درباره دیده نشدن داشته باشند. امیدوارم فوتسال بانوان در سال آینده با برنامه تر و محكم تر گام بردارد.
شهناز یاری درباره شایعات مطرح درباره مربی گری وی در تیم ملی فوتسال بانوان باز اظهار داشت: اجازه دهید فینال مسابقات تمام شود، هم اكنون چیزی رسمی اعلام نشده و سپس اختتام فینال صحبت خواهیم كرد.

1397/11/27
14:11:44
5.0 / 5
4505
تگهای خبر: بازیكن , تساوی , تیم , حریف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی