فنونی زاده با مهر مطرح كرد:

انتقاد از مدیریت باشگاه استقلال و تصمیمات شفر، برنامه ای ندیدیم!

انتقاد از مدیریت باشگاه استقلال و تصمیمات شفر، برنامه ای ندیدیم!

اخبار ورزشی: هافبك پیشین استقلال اظهار داشت: آبی پوشان برابر پرسپولیس هیچ برنامه ای نداشتند و به راحتی بازی را واگذار كردند.مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر و درباب عملكرد استقلال برابر پرسپولیس كه منجر به شكست یك بر صفر این تیم شد، اظهار داشت: متأسفانه استقلال هیچ برنامه ای برای این دیدار نداشت. آبی پوشان در دقایق ابتدایی خوب بودند اما هر چه از زمان بازی گذشت بی برنامگی این تیم بیشتر به چشم آمد.
وی اشاره كرد: استقلال دلخوش به سانترهایی بود كه هیچ تأثیر مثبتی برای این تیم نداشت. ۴۵ دقیقه این كار تكرار شد اما نه تنها سودی برای استقلال نداشت بلكه موجب شد پرسپولیس از این شیوه بازی به راحتی بهره برده و با دفع توپ های ارسالی از جناحین بازی را در اختیار بگیرد.
فنونی زاده در ادامه اظهار داشت: وقتی برنامه ای وجود نداشته باشد بازیكنان هر كاری كه دلشان بخواهند انجام می دهند و متأسفانه شفر هم هیچ مدیریتی در این بازی نداشت خصوصاً در نیمه دوم كه نیمه مربیان است و آنها می توانند با گفتن نكات فنی به بازیكنان نتیجه را تغییر دهند اما در طول نیمه دوم ما جز ارسال های بی هدف از استقلال دیگر چیزی را شاهد نبودیم.
هافبك پیشین استقلال در ادامه اشاره كرد: نزدیك به ۱۰ تا ۱۲ كرنر نصیب استقلال شد اما هیچكدام تأثیر خطرناكی روی دروازه پرسپولیس نداشت ولی یك كرنر از طرف پرسپولیس دروازه استقلال را باز كرد و متأسفانه در این اتفاق رحمتی می توانست از دروازه بیرون رود كه این كار را نكرد و توپ وارد دروازه آبی پوشان شد.
فنونی زاده با انتقاد از عملكرد شفر و مدیریت استقلال اظهار داشت: نمی دانم این بی برنامگی ها به كادر فنی مربوط و می شود یا به مدیریت باشگاه. متأسفانه میلیون ها هوادار هنوز از این شكست ناراحت هستند و نمی توانند این باخت را توجیه كنند.
وی در مورد پنالتی كه فرشید اسماعیلی به اوت زد، اظهار داشت: بزرگترین بازیكنان دنیا هم در بازی هایی كه این چنین حساس هستند چیپ نمی زنند البته شنیدم قرار بود منشأ یا پاتوسی زننده پنالتی باشند اما صحبت های یك بازیكن موجب شد تا زننده پنالتی تغییر كند. فرشید اسماعیلی پشت توپ قرار گرفت و متأسفانه آن ضربه را زد. در این دیدارهای حساس و بزرگ بازیكنان معمولاً ضربه محكم به توپ می زنند تا شانس بیشتری برای گلزنی داشته باشند اما نمی دانم اسماعیلی چه فكری كرد كه آن ضربه چیپ را زد و متأسفانه به گل هم تبدیل نشد تا استقلال بازنده این دیدار شود.
وی درانتها و در پاسخ به این پرسش كه آیا استقلال هنوز هم می تواند به قهرمانی امیدوار باشد یا خیر، اظهار داشت: هنوز چند هفته تا اختتام لیگ برتر باقی مانده بااینكه تراكتور با پیروزی برابر حریفش به جایگاه دوم رسید اما استقلال می تواند با پیروزی در دیدارهای باقی مانده به قهرمانی امیدوار باشد.

1398/01/13
13:14:34
5.0 / 5
4322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی