در گزارش اخبار ورزشی عنوان شد:

پاتوسی بازیكنی استثنایی است، استقلال باید به قهرمانی امیدوار باشد

پاتوسی بازیكنی استثنایی است، استقلال باید به قهرمانی امیدوار باشد

اخبار ورزشی: مهاجم پیشین آبی پوشان در مورد گلزنی پاتوسی مقابل سپاهان اظهار داشت: زدن چنین گلی آن هم در دقیقه ۹۷ فقط از عهده یك بازیكن استثنایی بر می آید.هاشم حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: وقتی یك تیم سه امتیاز كامل بازی را می گیرد یعنی شرایط خوب است. استقلال یك نیمه بازی را كنترل كرد و در نیمه دوم بازی بهتری عرضه داد و در نهایت هم توانست مزد برتری اش را با آن گل استثنایی بگیرد.
مهاجم سابق آبی پوشان اظهار داشت: استقلال در نیمه دوم اشتهای زیادی برای گلزنی و پیروز شدن داشت و تعویض ها هم نشانه همین تفكر حاكم بر تیم بود.
حیدری در مورد گلزنی هافبك آبی پوشان در دقیقه ۹۷ اظهار داشت: آن یك گل كاملاً استثنایی بود. پاتوسی قدرت زیادی دارد كه در آن دقیقه توانست در شرایطی دشوار هم تصمیم خوبی بگیرد و هم بتواند آن تصمیم را اجرا نماید. این گل ثابت كرد پاتوسی یك بازیكن استثنایی است. او كاری كرد كه از عهده بازیكنان معمولی بر نمی آید.
وی در مورد شانس قهرمانی استقلال در این فصل اظهار داشت: بهرحال بازی های روز گذشته شانس قهرمانی را تا حدودی افزایش داد. اما بچه های ما الان اصلاً نباید به این مورد فكر كنند و فقط باید بازی به بازی به نتایج دیدارهای خودشان فكر كنند. بچه ها باید بروند كه خودشان همه بازی های شأن را ببرند. حالا اگر رقبای دیگر در این میان امتیازاتی از دست دادند كه این شانس بیشتر هم می شود.
حیدری اظهار داشت: متأسفانه استقلال به راحتی ۴ امتیاز مقابل پرسپولیس و سایپا از دست داد و حالا باید افسوس این امتیازات از دست رفته را بخورد.
مهاجم پیشین آبی پوشان در مورد كم گل زدن مهاجمان در فصلی كه تیم زیاد گل می زند بیان داشت: این مورد به نوع مهاجمی كه یك تیم در اختیار دارد و شرح وظایف آنها بستگی دارد. مهم این است كه تیم استقلال الان خوب و زیاد گل می زند و خوب نتیجه می گیرد.

1398/01/25
15:05:27
5.0 / 5
4355
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی