در گزارش اخبار ورزشی مطرح شد:

دوچرخه قهرمان ایرانی آسیا را پس گرفتند، دغدغه برای رویدادهای آینده

دوچرخه قهرمان ایرانی آسیا را پس گرفتند، دغدغه برای رویدادهای آینده

اخبار ورزشی: دارنده مدال طلای رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از قرضی بودن دوچرخه اش در این مسابقات گفت و اضافه كرد: پس از مسابقه دوچرخه ام را پس گرفتند!محمد گنج خانلو دوچرخه سوار تیم امید كشورمان بعد از كسب نشان طلای مسابقات جاده قهرمانی آسیا در ازبكستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خدا را شكر در آخرین سال حضورم در رده سنی امید توانستم مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا را بدست بیاورم. در سه سال قبل هم در این رده سنی مدال گرفتم و امسال بهترین رنگ مدال را كسب كردم. از دوره بعد مسابقات قهرمانی آسیا باید پا به رده سنی بزرگسال بگذارم و امیدوارم در این بخش هم بتوانم موفق باشم.
وی اضافه كرد: من می توانم برای آخرین بار در رقابت های قهرمانی جهان بخش جاده در رده سنی امید شركت كنم و امیدوارم بتوانم در آن حضور یابم. اما بحث اصلی اعزام شدن یا نشدن است؟ شاید به خاطر هزینه ها یا هر بهانه دیگری نخواهند تیم را در این رقابت ها شركت دهند. هر چند سطح رقابت ها سنگین است اما مسیر مسابقه خوب است و می توانیم نتیجه هم بگیریم و برای ایران امتیاز كسب نماییم.
گنج خانلو در پاسخ به این سوال كه «آیا از تجهیزات و تداركات در نظر گرفته شده برای مسابقات قهرمانی آسیا راضی بودید یا خیر؟»، اظهار داشت: بله فدراسیون برای مسابقه دوچرخه ای به من دادند كه اتفاقاً خیلی خوب بود. این دوچرخه در حد زمان مسابقه در اختیار ما بود و بعد پس گرفته شد! قبلاً هم گفته بودم كه چرخ خودم خیلی ایراد داشت و قدرت خرید را هم به علت گران شدن تجهیزات دیگر نداشتم. گفته بودم كه اگر نتیجه گرفتم این دوچرخه را به من بدهند اما طلا را كه گرفتم، دوچرخه را هم پس گرفتند و گفتند كه چرخ كم داریم!
وی در همین خصوص افزود: این چرخ هم برای شش سال پیش است و قدیمی است اما دوچرخه خوبی است و كاملاً از نظر سایز و حالت تنه با شرایط فیزیكی خودم و شرایط مسابقه كفی مطابق است.
ركابزن تیم ملی كشورمان پیرامون همراهی تیم سپاهان در فصل جاری رقابت های دوچرخه سواری در سطح قاره ای و بین المللی، اظهار داشت: خود باشگاه دوست دارد به یك تور آسیایی برود و وضعیت فنی تیم را بسنجد، اما اینكه دعوت نامه به تیم های ایرانی بدهند یا خیر یك بحث جدا از مسابقه رفتن است. امیدوارم فدراسیون در این خصوص به ما كمك نماید تا بتوانیم به یك تور خوب برویم و امتیاز بگیریم.
وی با تشریح برخی ابعاد و شرایط تیم های دیگر قاره آسیا، اظهار داشت: همه تیم ها در این مدت مسابقه زیاد رفته اند. تیم ها به حدی مسابقه رفته اند كه در حین مسیر مسابقه مشخص بود كار تیمی شأن هماهنگ و خوب است. مثلاً هنگ كنگی ها سالی ۷ هزار كیلومتر پا می زنند كه در نهایت یا در میان سی نفر یا پنجاه نفر قرار می گیرند یا نتیجه نمی گیرند و حذف می شوند اما باز هم به تورها می آیند. با ادامه این روند قطعا همین تیم سال های آینده نتیجه خوبی خواهد گرفت.
گنج خانلو در انتها اظهار داشت: من با فكر مسابقه دادم و با توانایی خودم و با یاری خدا توانستم در آخر خط خودم را به تیم های مطرح برسانم و مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیای جاده سال ۲۰۱۹ را بگیرم.


منبع:

1398/02/16
14:40:10
5.0 / 5
4403
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی