از سوی كنفدراسیون فوتبال آسیا؛

مدارك مربوط به كنوانسیون آموزش AFC به ایران ارسال شد

مدارك مربوط به كنوانسیون آموزش AFC به ایران ارسال شد

اخبار ورزشی: رئیس كمیته آموزش اظهار داشت: پس از یكسال تلاش مجموعه فدراسیون، مربیان، مدرسان، همكاران، اعضای كمیته آموزش، بعنوان عضو كنوانسیون آموزش AFC انتخاب شدیم.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس كمیته آموزش اظهار داشت: تلاشهای مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و حمایتهای بسیار مستمر ساكت، دبیركل پیشین فدراسیون و همكاری ادامه دار شكوری، سرپرست دبیركلی و مربیان، مدرسان، همكاران، اعضای كمیته آموزش سبب شد تا ما بتوانیم بعد از ارزیابی نماینده كنفدراسیون فوتبال آسیا از دوره A كه سه ماه پیش برگزار شد، قبولی نهایی با حداكثر امتیاز را از جانب AFC دریافت نماییم.
وی افزود: امروز كنفدراسیون فوتبال آسیا مدارك مربوط به كنوانسیون آموزش AFC را ارسال كرد و از این پس فعالیتهای خویش را در این زمینه پیگیری می نماییم.
رئیس كمیته آموزش اظهار داشت: مربیانی كه دارای مداراك A و B آسیا هستند باید در كلاسهای دانش افزایی شركت نمایند و یا فعالیت رسمی در كار فوتبال داشته باشند، با داشتن این مجوز اجازه فعالیت دارند. در واقع سطح مربیگری مربیان كه در كدام رده حضور دارند، فرق نمی نماید. اما باید بعنوان مربی كار كنند. در واقع افرادی كه دارای گواهینامه هستند اگر پس از سه سال فعالیت نداشته باشند، این گواهینامه از بین می رود. این مجوز كار با نظارت فدراسیون و هیات های استانی بوده و مربیان با داشتن این مجوز، اجازه فعالیت دارند.
وی در انتها اظهار داشت: سطح آموزش به لحاظ كیفیت برای مربیان در دوره های آموزشی افزایش خواهد یافت. هرساله محتوا تغییر می كندو تلاش ما بر این است تا با مسابقات روز دنیا مثل باشگاههای آسیا، جام جهانی و جام ملتها برنامه ها را به روز كرده و آموزش دهیم. این امر از دو سال پیش تابحال بوده، دستورالعمل نظام هماهنگ را نوشتیم و در اختیار استانها قرار داده ایم. در واقع به واسطه حضور در كنوانسیون آموزش AFC تغییرات قابل ملاحظه ای وجود خواهد داشت كه در حداقل زمان گزارش آنرا به هیات رئیسه عرضه می دهیم.

1398/02/30
14:32:45
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , تیم , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی