دیدار تداركاتی تیم ملی فوتسال ایران با تیم جوانان

دیدار تداركاتی تیم ملی فوتسال ایران با تیم جوانان

اخبار ورزشی: طبق برنامه كمیته فوتسال مقرر است تیم فوتسال زیر 20 سال ایران قبل از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با تیم بزرگسالان دیداری تداركاتی داشته باشد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، داود پرهیزكار رئیس كمیته فوتسال درباره شرایط تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران اظهار داشت: باتوجه به نتایج خوبی كه تیم زیر ۲۰ سال در مسابقات مقدماتی آسیایی در ازبكستان گرفت، اردوهای مستمر این تیم شروع شد. دو بازی دوستانه برابر روسیه و همین طور یك سفر بسیار عالی به چین تایپه در برنامه های این تیم به اجرا گذاشته شد. در چین تایپه سه بازی تداركاتی برای ملی پوشان جوان اجرا شد. در واقع بعد از این روند، عیار و شاكله اصلی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال مشخص شد.
وی افزود: همین طور با تصمیم گیری بسیار عالی كمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی محمد هاشم زاده هم به تیم افزوده شد كه به نظرم توان كادرفنی با حضور وی دو چندان شد. هاشم زاده در كنار تیم ملی بزرگسالان مهره ارزشمندی است و همگی اعتقاد داریم كه وی كمك زیادی به تیم زیر ۲۰ سال خواهدنمود.
رئیس كمیته فوتسال اضافه كرد: بعد از بررسی انجام شده، برنامه ریزی را بر این اساس انجام دادیم كه تا قبل از اعزام تیم به تبریز، بازیكنان هر هفته از شنبه تا چهارشنبه در اردو و بطور كامل در اختیار مربیان تیم ملی باشند. ضمن اینكه در هر اردو یك بازی درون اردویی اجرا شود. همین طور روز گذشته با ناظم الشریعه (سرمربی تیم ملی فوتسال) صحبت كردم و باتوجه به دید حرفه ای و همكاری شایسته وی قرار شد تا ۱۹ خرداد یك بازی دوستانه بین تیم های ملی زیر ۲۰ سال و بزرگسالان اجرا شود.
پرهیزكار درباب مراسم بدرقه تیم زیر ۲۰ سال اشاره كرد: در تاریخ ۲۰ خرداد مراسم بدرقه تیم زیر ۲۰ سال انجام می شود. با مساعدت سازمان تیم های ملی و كمیته فرهنگی، اعضای تیم در ۲۱ خرداد به مشهد مقدس اعزام می شوند كه این سفر زیارتی شامل یك جلسه تمرینی هم خواهد بود. ضمن اینكه تیم از مشهد بطور مستقیم عازم تبریز خواهد شد.
رئیس كمیته فوتسال با اشاره به امتیاز میزبانی مسابقات اظهار داشت: میزبان مسابقات قهرمانی آسیا هستیم كه یك نقطه قوت است. ضمن اینكه كوشیدیم تمام شرایط مورد نظر كادرفنی را مهیا نماییم. شاهد همدلی بسیار خوبی برای موفقیت این تیم هستیم و شاهد این هستیم كه تمام مسئولان فدراسیون و اعضای كمیته فنی و توسعه در تمام تمرینات و بازی های دوستانه در كنار كادرفنی و بازیكنان این تیم حاضر می شوند، چونكه موفقیت این تیم برای همه ما مهم می باشد. برمبنای صحبتی كه با كادرفنی داشتم مشكلات كوچك عمدتاً فردی در تیم وجود دارد كه كادرفنی در كنار حمایت همه جانبه ما، در صدد رفع مشكلات تا قبل از حضور در مسابقات است.

1398/03/01
17:43:31
5.0 / 5
4145
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی