در گزارش اخبار ورزشی عنوان شد؛

نمی گردد استقلال را با حرف مردم اداره كرد، بهترین گزینه سرمربیگری

نمی گردد استقلال را با حرف مردم اداره كرد، بهترین گزینه سرمربیگری

اخبار ورزشی: پیشكسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینكه مخالف جذب مربی خارجی است، اظهار داشت: فرهاد مجیدی توانایی هایش را نشان داد و به اعتقاد من بهترین گزینه برای سرمربیگری استقلال در فصل بعد است.پیروز قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: این ۵ بازی برای فرهاد مجیدی یك آزمون خوب بود و خوشبختانه مجیدی از این آزمون سربلند خارج شد.
كاپیتان سابق آبی پوشان اظهار داشت: نمی دانم چرا بعضی ها گیر داده اند كه برای استقلال مربی خارجی بیاورند. این تیم هنوز زمین تمرین ندارد بعد بعضی ها دنبال مربی خارجی هستند؟
قربانی تصریح كرد: نقش كمیته فنی چیست؟ مگر غیر از این است كه اعضای كمیته فنی باید در مقام مشورت با مدیر عامل صحبت كنند؟ پس چرا نظرات شان را رسانه ای می كنند تا مشكلاتی برای تیم ایجاد شود.
مدافع پیشین آبی پوشان با تاكید بر این نكته كه مجیدی بهترین گزینه برای هدایت این تیم در فصل بعد می باشد بیان داشت: وقت آن رسیده كه به یك مربی جوان مثل مجیدی اعتماد شود و از او هم حمایت صورت گیرد. مگر شفر كه خارجی بود در این دو سال چه گلی به سر استقلال زد كه مجیدی نتواند بزند؟

وی اضافه كرد: متأسفانه الان تصمیم گیران در مورد استقلال چشم و گوششان به فضای مجازی و به دهان مردم است و تحت تأثیر آنچه كه در فضای مجازی می بینند تصمیم می گیرند. من هم می گویم مردم ولی نعمت هستند و صاحب اصلی تیم. اما مگر می شود با حرف مردم تیمی مثل استقلال را اداره كرد؟ اگر این طور باشد پس مدیر را برای چه انتصاب می كنند؟
قربانی اظهار داشت: مدیران استقلال باید قاطع باشند و تصمیم خویش را هرچه سریع تر بگیرند. بهترین تصمیم هم همین انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی است. باید او را انتخاب كنند و از او حمایت قاطع نمایند.


منبع:

1398/03/02
19:32:52
5.0 / 5
4581
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی