بازیكن تیم ملی والیبال بانوان:

تداركات تیم ملی بانوان كم است، برای تحقق هدفمان تلاش می نماییم

تداركات تیم ملی بانوان كم است، برای تحقق هدفمان تلاش می نماییم

به گزارش اخبار ورزشی ملی پوش والیبال بانوان با اشاره به اینكه این تیم برای موفقیت در آسیا احتیاج به بازی های تداركاتی بیشتری دارد، اظهار داشت: برای حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا تمام تلاش خویش را خواهیم كرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم ملی والیبال بانوان مرداد ماه سال جاری باید در رقابت های جام ملت های آسیا شركت نماید. ملی پوشان در گروه یك با تیم های كره جنوبی (میزبان) و سنگاپور همگروه هستند. تیم ملی با هدایت جواد مهرگان اولین مرحله از اردوهای خویش را از اواخر سال قبل شروع كرد.
تهمینه درگزنی ملی پوش والیبال بانوان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط و وضعیت اردوهای تیم ملی اظهار داشت: اردوهای تیم ملی به خوبی پیش می رود. بازیكنان نسبت به سال قبل از نظر آمادگی در وضعیت بهتری قرار دارند و با انگیزه تر از گذشته تمرینات را پیش می بریم.
ملی پوش والیبال بانوان درباره هدف گذاری تیم و قرارگیری در جمع چهار تیم برتر آسیا اظهار داشت: تمام تلاش خویش را خواهیم كرد تا بتوانیم با شكست كره جنوبی و سنگاپور از گروه صعود نماییم و به جمع چهار تیم برتر برسیم. برای تحقق این هدف انگیزه بالایی داریم و دوست داریم كه این اتفاق رخ دهد.
درگزنی در پاسخ به این سوال كه چه چیزی تغییر كرده است كه با اطمینان از صعود به جمع چهار تیم صحبت می كنید؟ اظهار داشت: ملی پوشان از نظر ذهنی بسیار تغییر كرده اند و نسبت به سال های گذشته با تجربه تر هستند. تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و با هدف قرارگیری در جمع چهار تیم تلاش می نماییم.
ملی پوش والیبال بانوان در انتها درباره كمبود بازی های تداركاتی هم اظهار داشت: اگر بازی های تداركاتی بیش تری برای تیم ملی در نظر گرفته می شد بسیار به ما كمك می كرد و نتایج بهتری همچون كسب مدال به دست می آوریم. هم اكنون فقط یك تورنمنت اسلوونی تدارك دیده شده است اما این كمبودها سبب ایجاد تغییر در هدفمان نمی گردد و برای قرار گیری در جمع چهار تیم برتر آسیا تلاش خواهیم كرد.

1398/03/05
14:14:44
5.0 / 5
4259
تگهای خبر: بازیكن , تیم , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی