دوره تهدید برای بازی نكردن گذشته؛

ایرج عرب: برانكو نام هیچ بازیكنی را اعلام نكرده حتی قوچان‎نژاد

ایرج عرب: برانكو نام هیچ بازیكنی را اعلام نكرده حتی قوچان‎نژاد

اخبار ورزشی: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن تاكید بر تبعیت از قانون اظهار داشت: دوره صحبت های مدیران سپاهان در خصوص اینكه اگر قانون اجرا شود و هواداران میهمان وارد ورزشگاه شوند بازی نمی نماییم، گذشته است.ایرج عرب در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد سفر به اصفهان برای حضور در جلسه شورای تأمین استان اصفهان برای برگزاری منظم بازی پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: خودم به این جلسه می روم تا روی تك تك موارد قانونی تاكید داشته باشم. برای ما حرف قانون مهم تر از هر عنصر دیگری است. چیزی فراتر از قانون نمی خواهیم. باید حقوق هواداران پرسپولیس در هر كجای دنیا رعایت شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاكید بر آیین نامه سازمان لیگ فوتبال و اینكه نیمی از ظرفیت ورزشگاه باید در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد، تصریح كرد: من به جلسه شورای تأمین می روم تا از حقوق اولیه خودمان كه قانونی هم هست دفاع نماییم. باشگاه پرسپولیس همیشه خواسته تا از حاشیه ها دوری كند. هیچگاه نخواستیم تنش آفرینی نماییم.
وی درباره تهدید مدیرعامل سپاهان در خصوص اینكه اگر پنجاه درصد ظرفیت تماشاگران بازی در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد وارد زمین مسابقه نمی شوند اضافه كرد: دوره تهدیدهای اینچنینی گذشته است. دلیلی ندارد جو را متشنج نماییم. احترام متقابل را همیشه انجام داده ایم و این دفعه هم هدفمان در جلسه همین خواهد بود.
عرب در انتها راجع به ترانسفر علی علیپور و آمدن رضا قوچان نژاد به پرسپولیس تصریح كرد: برای چندمین بار می گویم آقای برانكو ایوانكوویچ هیچ فهرست خریدی نداده است. ایشان مسئول فنی تیم است و بدون اجازه ایشان هیچ حركتی در فصل نقل و انتقالات نمی نماییم. لیستی به ما داده نشده كه بخواهیم با بازیكن خاصی صحبت نماییم حتی آقای قوچان نژاد.


منبع:

1398/03/07
14:59:43
5.0 / 5
5061
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی