تحقق رویای تاكسی های پرنده تا ۶سال آینده

تحقق رویای تاكسی های پرنده تا ۶سال آینده

به گزارش اخبار ورزشی رئیس بخش ارتباطات صنعت هوایی آلمانی لیلیوم می گوید: تا ۶ سال دیگر تاكسی های هوایی بعنوان وسایل حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین اولیور جونز رئیس بخش ارتباطات صنعت هوایی آلمانی لیلیوم می گوید: تا سال ۲۰۲۵ و عمومی شدن این تاكسی های هوایی ما آغاز به آزمایش این تاكسی های هوایی در بعضی از نقاط جهان كرده ایم؛ با این وجود راه انداختن این سرویس های حمل و نقل در بعضی از نقاط جهان راحت تر خواهد بود."
او همینطور اضافه كرد: تعداد زیادی از كشورها مشتاق اند كه این برنامه توسعه ابتدا برای آنها اجرا شود ولی هم اكنون ما هنوز تصمیم قطعی برای مكان اجرای این برنامه نگرفته ایم.
بر اساس گزارش راشاتودی در هفته گذشته كمپانی عكسی از طراحی مدل پنج صندلی این تاكسی هوایی منتشر نمود كه با عنایت به آزمایش هایی كه بر روی آن صورت گرفته است بلند شدن و نشستن آن نسبت به قبل سریع تر شده است.
این در حالی است كه هنوز قیمتی برای بلیط این وسیله نقلیه در نظر گرفته نشده است. در این رابطه جونز تصریح كرد: قیمت این تاكسی ها را با عنایت به هزینه مسافرت با سایر وسایل نقلیه تخمین میزنند.

گفتنی است محصولات این كمپانی به صورت كامل با برق كار می كنند و تاثیری در افزایش كربن دی اكسید هوا ندارند.
جونز در ادامه می گوید: زمانی كه شما این تاكسی هوایی را روشن می كنید صدای استارت كامیون می دهد اما زمانی كه آغاز به پرواز می كند شما دیگر صدایی نمی شنوید.
او همینطور اضافه كرد: این تاكسی های هوایی در اتبدای فعالیت توسط خلبان هدایت می شوند ولی در آینده هدایت آنها به صورت خودكار ادامه پیدا خواهد نمود.
این تاكسی های هوایی كه مسافت طولانی را در مدت زمان اندكی می پیمایند بزودی جایگزین اتوبوس ها و قطارهای بین شهری خواهند شد.
از دیگر خصوصیت های این تاكسی های هوایی می توان به نداشتن دم، پروانه و گیربكس اشاره نمود. تنها بخش متحرك بر روی این تاكسی ها موتورهای الكتریكی آنها است. هر بار كه موتورهای الكتریكی این تاكسی های هوایی شارژ كامل شوند میتواند مسافتی به طول ۳۰۰ كیلومتر را طی كنند.

۲۲۶۲۲۷


منبع:

1398/03/10
13:40:55
5.0 / 5
4874
تگهای خبر: آنلاین , سرویس , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی