جواد زرینچه در گزارش اخبار ورزشی:

برای آمدن به استقلال هزینه نكردم، بعید است منتظری به تیم برگردد

برای آمدن به استقلال هزینه نكردم، بعید است منتظری به تیم برگردد

اخبار ورزشی: سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: برای آمدن به استقلال پولی خرج نكردم و تنها وظیفه ام را انجام میدهم.جواد زرینچه در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت این روزهای استقلال اظهار داشت: آبی پوشان به مدت دو هفته است كه تمرینات خویش را شروع كرده اند و چند روزی كه كنار استقلال بوده ام تیم را پر از انگیزه، انرژی و نشاط دیده ام و امیدوارم این روند تا آخر فصل ادامه داشته باشد.
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در مورد عملكرد استراماچونی اضافه كرد: او یك مربی بسیار منظم، با انضباط و دارای دیسیپلین بسیار قوی است و به دقت و با جدیت تمام تمرینات را زیر نظر دارد و تلاش بسیاری می كند تا تیم به هماهنگی كامل برسد.
زرینچه در پاسخ به این سئوال كه كسی تصور نمی كرد شما بعنوان سرپرست استقلال انتخاب شوید اظهار داشت: من برای آمدنم پولی خرج نكردم و هیچگاه دنبال چنین كاری هم نبودم. مدیرعامل باشگاه با من صحبت و اعلام نمود كه به حضور من در استقلال نیاز است. من هم به خاطر اینكه عاشق استقلال هستم و وظیفه خود می دانم به تیم محبوبم كمك كنم سرپرستی را قبول كردم.
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این پرسش كه گفته شده قرار بود شما مدیرعامل استقلال شوید، خاطرنشان كرد: در جریان چنین صحبتی نبوده ام و كاملاً بی اطلاع هستم و بعید می دانم اصلاً چنین خبری صحت داشته چون هیچگاه چنین صحبتی با من نشده بود.
زرینچه در مورد وضعیت پژمان منتظری و روزبه چشمی تصریح كرد: پژمان بازیكن بزرگی است. او سالها در استقلال بوده و زحمات زیادی برای این تیم كشیده و از تجربه بالایی برخوردار می باشد اما بعید می دانم به استقلال برگردد و حتی شنیدم كه می خواهد برای فولاد خوزستان بازی كند. در مورد چشمی هم باید بگویم كه باشگاه با او در ارتباط می باشد و امیدوارم او به تیم استقلال بازگردد. برای این فصل، استقلال به بازیكنان با تجربه نیاز دارد تا بتواند به موفقیت برسد.
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در مورد اردوی آبی پوشان در تركیه هم اظهار داشت: ما امروز دوشنبه عازم تركیه خواهیم شد و باید تمرینات منظمی را در آنجا انجام داده تا به آمادگی كامل برسیم. اگر بتوانیم منتظری و روزبه را به استقلال بازگردانیم كار بسیار خوبی را انجام داده ایم و اگر این كار صورت نگرفت باید بازیكنانی را جایگزین نماییم كه بتوانند در خط دفاع كه حساسیت ویژه ای بر روی آن است عملكرد خوبی داشته و با سایر بازیكنان به هماهنگی برسند.
وی در مورد اخراج سه بازیكن و اینكه آیا آنها بخشیده خواهند شد، افزود: اگر این سه بازیكن به خاطر مسائل فنی كنار گذاشته شده باشند این مورد در حیطه اختیارات سرمربی خواهد بود. البته امیدواریم بتوانیم این بازیكنان جوان را حفظ نماییم اما اگر به هر دلیلی این اتفاق نیافتد برای آنها آرزوی موفقیت خواهم كرد.
زرینچه در مورد وضعیت آیاندا پاتوسی هم اظهار داشت: او به احتمال زیاد در استقلال خواهد ماند، صحبت هایی با او صورت گرفته و امیدوارم كه مدیران استقلال بتوانند او را حفظ كنند و بعد از توافقات نهایی، پاتوسی به جمع سایر بازیكنان در تركیه اضافه شود.
وی در پاسخ به این پرسش كه با شروع لیگ، حاشیه برای تیم های بزرگ زیاد خواهد شد، خاطرنشان كرد: همیشه در تیم های بزرگ حاشیه ای وجود داشته. من سالها در استقلال بوده ام و از این تیم شناخت كافی دارم و تمام تلاش خویش را خواهم كرد تا اجازه ندهم حواشی بر متن غلبه كند البته برای آرامش یك تیم همه باید دست به دست هم دهند و اجازه ندهند حاشیه ها به تیم ضربه بزند. مطمئناً حمایت هواداران از تیم هم می تواند به استقلال كمك موثری كند.
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در انتها تصریح كرد: باید از اصغر حاجیلو هم تشكر كنم كه بعنوان سرپرست زحمات زیادی برای استقلال كشید و امیدوارم هر جا كه هست سلامت باشد و زندگی موفقی داشته باشد.


منبع:

1398/04/17
13:09:37
5.0 / 5
4405
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی