سید جلال حسینی:

زمان را از ما بگیرند خوب می شویم، با كالدرون خیلی صحبت می نماییم

زمان را از ما بگیرند خوب می شویم، با كالدرون خیلی صحبت می نماییم

به گزارش اخبار ورزشی كاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اظهار ناراحتی برای ایجاد برخی حاشیه ها در این تیم اظهار داشت: اگر برای ما حاشیه ایجاد نكنند، تیم خیلی خوبی را خواهیم داشت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سید جلال حسینی در گفتگو با رادیو تهران درباره شرایط پرسپولیس قبل از شروع نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه بازیكنان خیلی خوبی گرفتیم كه می توانند در راه بازی ها به ما كمك كنند ضمن اینكه باید بگویم تأخیر به وجود آمده در شروع بازی های لیگ به نفع ما شد.
كاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس افزود: مثل همیشه حاشیه وجود دارد كه امیدوارم هر چه زودتر این مسائل تمام شود. كادر فنی زحمات بسیاری می كشد تا به موفقیت برسیم.
وی در پاسخ به سؤال مجری برنامه كه بازیكنان تیم های بزرگ باید به حواشی عادت كرده باشند، تاكید كرد: حاشیه برای پرسپولیس بیشتر از سایر تیم های بزرگ لیگ برتری است. خیلی ها دوست دارند این آرامش را نداشته باشیم. این افراد خیلی خوب بلد هستند بازیكنان ما را تحت فشار قرار دهند. آنها با ایجاد این فشارها می خواهند زمان آماده سازی تیم را از ما بگیرند.
حسینی اضافه كرد: اتفاقات ماه ها و هفته های اخیر به تیم ضربه می زند. من مشكلات را تحمل می كنم اما بازیكن جوان تحت تأثیر قرار می گیرد.
كاپیتان سرخپوشان پایتخت بار دیگر بدون اعلام اسامی افرادی كه ادعا می كنند برای پرسپولیس حاشیه سازی می كنند، تاكید كرد: بعضی بحث ها، آینده را نشانه گرفته است، آنها از الان برای ماه های آینده برنامه ریزی كرده اند. قبول دارم كه بازیكن جوان باید بداند پیراهن چه تیمی را بر تن دارد اما نباید او را تحت فشار قرار داد.
وی ضمن رد هرگونه اختلاف با گابریل كالدرون اضافه كرد: همیشه چنین بحث هایی بوده و هست، گاهی روی من مانور می دهند و بعضی اوقات هم درباره بازیكنان جوان، چنین مسائلی را مطرح می كنند؛ این كار درست نیست و به تیم پرسپولیس ضربه می زند.
حسینی ضمن اشاره به رابطه خوبش با سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: من خودم هر چقدر بتوانم برای كالدرون تلاش می كنم، او خیلی قوی و محكم است، با آقای كالدرون همیشه درباره بسیاری از مسائل صحبت می نماییم، امیدوارم در فصل جدید در كنار هواداران، با وجود حاشیه هایی كه رقم می زنند، بتوانیم نتایج درخشانی بگیریم.
كاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال كه باخت پرسپولیس در چند دیدار تداركاتی سبب بروز حاشیه شد، خاطرنشان كرد: در بازی های تداركاتی برد و باخت مهم نیست، كسانی كه روی این مورد مانور می دهند، می خواهند زمان را از كادر فنی جدید كه احتیاج به شناخت بازیكن دارد، بگیرند.
وی اذعان داشت: هم اكنون دو تیم خیلی خوب داریم كه مربی در حال بررسی است، یك بازی تداركاتی را كه می بازیم، فشار می آورند؛ تیم احتیاج به زمان دارد تا روز به روز بهتر شود.
حسینی درباره اینكه آیا فضای فكری برانكو ایوانكوویچ از ذهن بازیكنان خارج شده است؟ تاكید كرد: بازیكنان تیم به هیچ چیز دیگری جز كوشیدن برای پرسپولیس فكر نمی كنند. آقای برانكو خیلی كوشش كرد و افتخارات فراوانی هم داشت اما حالا آقای كالدرون آمده و با تمرینات خود، در حال آماده كردن تیم است.
كاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشكلات مالی باشگاه پرسپولیس اضافه كرد: همه باشگاه های این مشكل را دارند و فقط مختص پرسپولیس نیست متأسفانه بازیكن هیچ وقت به حقش نمی رسد؛ این مورد به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ كه چگونه با متخلفان برخورد كند، برمی گردد.

1398/05/20
13:40:59
5.0 / 5
4753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی