شاید وقتی دیگر؛

هیات اجرایی كمیته المپیك برای كمك به تیم امید به نتیجه نرسید!

هیات اجرایی كمیته المپیك برای كمك به تیم امید به نتیجه نرسید!

اخبار ورزشی: هیات اجرایی كمیته ملی المپیك در نشست امروز خود در ارتباط با درخواست فدراسیون فوتبال در خصوص حمایت این كمیته از تیم امید به نتیجه نرسید.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، چهل و سومین نشست اعضای هیات اجرایی كمیته ملی المپیك امروز شنبه در محل این كمیته اجرا شد.
یكی از مهمترین محورهای تعیین شده برای این نشست، رسیدگی به درخواست فدراسیون فوتبال در ارتباط با تیم امید و حمایت مالی كمیته ملی المپیك از این تیم بود. قرار بود در این جلسه درخواست فدراسیون فوتبال كه در نامه مهدی تاج به صالحی امیری مطرح شده بود، مورد بررسی قرار گرفته و رقم مد نظر برای كمك به تیم امید نهایی شود اما رسیدگی به این مساله به سبب كمبود وقت به نشست آتی هیات اجرایی موكول شد.
سهم فدراسیون فوتبال از بودجه مصوب كمیته ملی المپیك برای فدراسیون ها صفر است. بنا بر این این فدراسیون خواهان بهره مند شدن از پشتیبانی از مالی كمیته ملی المپیك شده است. این كمیته سال قبل به فدراسیون فوتبال و تیم امید برای حضور در بازی های آسیایی ۲۴ میلیون تومان كمك مالی داشت.
بیشتر زمان نشست امروز هیات اجرایی كمیته ملی المپیك به ارائه گزارش روسای فدراسیون های كاراته و قایقرانی از وضعیت این رشته ها و ورزشكاران شان برای حضور در میادین كسب سهمیه المپیك گذشت.


منبع:

1398/05/26
15:17:30
5.0 / 5
4391
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی