فرمانده پلیس تهران:

مشوقان فوتبالی تاییدصلاحیت می شوند، وضعیت استادیوم آزادی بهتر است

مشوقان فوتبالی تاییدصلاحیت می شوند، وضعیت استادیوم آزادی بهتر است

به گزارش اخبار ورزشی فرمانده پلیس تهران بزرگ اظهار داشت: وضعیت استادیوم آزادی نسبت به دو سال قبل بسیار بهتر شده و با نصب گیت ها و بلیت فروشی الكترونیكی، شرایط برگزاری بسیار بهتر خواهد شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی در آستانه آغاز لیگ برتر امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش برگزار گردید.
حسین رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ با تشكر از همكاریهای متقابل وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با مجموعه نیروی انتظامی اظهار داشت: پلیس در تمامی رویدادهای ورزشی فرمانده میدان است و امنیت داخل و خارج استادیوم ها بر عهده یگان ویژه و پلیس پیگیری و یگان امداد است. وی افزود: پلیس مقتدرانه در صحنه حضور دارد و كنترل كامل را بر فضای برگزاری رویداد داریم.
رحیمی اظهار داشت: وضعیت استادیوم آزادی نسبت به دو سال قبل بسیار بهتر شده و با نصب گیت ها و بلیت فروشی الكترونیكی، شرایط برگزاری بسیار بهتر خواهد شد.
فرمانده پلیس تهران تصریح كرد: در لیگ برتر جدید مبحث لیدرها جمع شده و كسانی كه بعنوان مشوق در كنار باشگاه و تیم هستند حتما بایستی صلاحیت و پیشینه آنها بررسی شود و در هر شكل آن مسئولیت قانونی تخلفات احتمالی آنها بر عهده مدیران باشگاه هاست و بایستی پاسخگو باشند.
رحیمی اضافه كرد: امنیت و آسایش خاطر هواداران زمان حضور در استادیوم هدف اصلی نیروی پلیس است و توقع داریم فدراسیون فوتبال و مجموعه انضباطی آنجا با مربیان و بازیكنانی كه با مصاحبه های تنش زا این آرامش و نشاط را بر هم می زنند برخورد قانونی كند.

1398/05/28
20:35:20
5.0 / 5
4570
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی