عجیب یعنی اینكه سهمیه سپاهان در تیم ملی صفر باشد، سهمیه پرسپولیس 6 نفر!

عجیب یعنی اینكه سهمیه سپاهان در تیم ملی صفر باشد، سهمیه پرسپولیس 6 نفر!

به گزارش اخبار ورزشی شش بازیكن از پرسپولیس به تیم ملی بزرگسالان دعوت شده اند، روستایی به تیم ملی امید و رسن به تیم ملی عراق. یعنی این كه كالدرون در فیفا دی 8 بازیكن فیكس و ملی پوش خویش را در اختیار ندارد و تمرینات تیمش عملا مختل خواهد شد. آن هم در آستانه هفته سوم و دربی.ویلموتس تا توانسته از پرسپولیس بازیكن دعوت كرده اما هیچ كس نمی گوید چرا از سپاهانی كه كهكشانی لقب گرفته و یا شهرخودرو كه صدرنشین است هیچ بازیكنی دعوت نشده.
تعجب نكنید و باور كنید از تیم پرستاره سپاهان كسی به تیم ملی دعوت نشده، حتی یك نفر. حالا اگر سپاهان و قلعه نویی كه تا كنون سكوت كرده اند برای خالی نبودن عریضه به عدم دعوت از ستاره های خود معترض شدند هم متعجب نشوید.
بله، فوتبال ما از این ماجراها زیاد داشته. شما هم وقتی فهرست تیم ملی را می بینید باورتان شود كه هیچ اشتباهی رخ نداده. این عین واقعیت است كه از سپاهان بازیكنی دعوت نشده. حتی حتی حتی یك نفر.
فصل قبل برنامه ریزی زمان مسابقات لیگ به نفع سپاهان و تراكتور و به ضرر نمایندگان آسیایی ایران و این فصل هم اجی مجی لاترجی ها بدین شكل.
ختم كلام اینكه این سوال را هیچگاه از یاد نبرید و به خاطر داشته باشید: آیا به وقت بازی های مهم و رسمی هم هیچ بازیكنی از سپاهان به تیم ملی دعوت نخواهد شد؟ منتظر می مانیم.
43 43

1398/06/09
19:09:04
5.0 / 5
4292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی